• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MÜNÜR ŞAHİN MAZBATASINI ALDI

MÜNÜR ŞAHİN MAZBATASINI ALDI

31 Mart 2019 Mahalli İdareler seçimlerine bağımsız olarak girerek seçimi kazanan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin Hükümet Konağı’na giderek mazbatasını aldı.

“Bu dönem Osmaneli için Büyüme ve Yükseliş dönemi olacak”

Başkan Münür Şahin mazbata töreni sonrasında yaptığı açıklamada; ”2014-2019 döneminde birlik ve beraberlik içinde Osmaneli’de çok güzel hizmetleri gerçekleştirdik. Bu dönemin en büyük özelliği, tüm siyasi partilerin, tüm meclis üyelerimizin Osmaneli hedefleri için birlikte hareket etmesi oldu. Osmaneli için aslında geleceğe uzanan İmar Plan değişiklikleri, Sanayi Parselleri, Sakarya Kıyı Kenar çizgileri bu dönemde kesinleştirildi. Birlik ve beraberlik bolluk ve bereketi getirdi. Önceki dönem milletvekillerimiz Dr. Fahrettin Poyraz, Halil Eldemir ve bakanlarımız Prof. Dr. Nabi Avcı, Doç. Dr. Yalçın Akdoğan, Fatih Dönmez ‘in destekleri ile ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları ile Osmaneli bu dönem tarihinin en büyük yatırımlarını aldı. Yine köylerimizde yaşanan Afad sonrası zararların giderilmesinde Milletvekilimiz Selim Yağcı’nın destekleri köylümüze nefes aldırdı. Kısaca 2014-2019 dönemi Birlik ve Beraberlik içinde Osmaneli’de Tarih yazdığımız bir dönem oldu. Bu birliği oluşturan Tüm Siyasi Partilerimize, Tüm Meclis Üyelerimize, Tüm İl Genel Meclisi üyelerimize teşekkür ediyorum.

2019-2023 Dönemi Osmaneli için Büyüme ve Yükseliş dönemi olacak. Osmaneli’de oluşturduğumuz Birlik ve Beraberlik bu dönemde de artarak devam edecek. Sonuçta Osmaneli hedeflerimiz belli. Tüm halkımızın, sivil toplum örgütlerinin, siyasi partilerimizin ve halkımızın katılımı ile oluşturduğumuz Osmaneli hedeflerine varmak için var gücümüzle çalışacağız. Bu hedefleri bir kez daha tekrarlarsak;
1-Yaşam Kalitesini Arttırmak.
2-Turizmde öne çıkmak.
3-Tarımda yeni ürünlere ve yeni pazarlara yönelmek.
4-Sanayileşme ile Büyümek.
Hep birlikte bu hedefleri gerçekleştirmek için çalışacağız.
31 Mart yerel seçimlerinde belediye meclisi, il genel meclisi, muhtar, aza olarak seçilen tüm kardeşlerime başarılar diliyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Allah ilçemizin, ilimizin ve Türkiye’nin yolunu açık etsin. Seçimlerde görev alan Emniyet mensuplarına, Jandarmamıza, Kamu görevlilerine, Seçim Kuruluna, Kaymakamımıza,Adliyemize çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam