MÜSTEŞAR DÖNMEZ HEMŞEHRİLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

MÜSTEŞAR DÖNMEZ HEMŞEHRİLERİYLE İFTARDA BULUŞTU

Her fırsatta Bilecik’in sorunlarıyla yakından ilgilenen hemşehrimiz, Müsteşar Dönmez ziyarete geldiği Bilecik’te iftar programına katıldı.
Bilecik merkez Konak&Cafe Restaurant’ta düzenlenen iftar programına Vali Tahir Büyükakın, Belediye Başkanı Nihat Can, BŞEÜ Rektörü Prof.Dr. İbrahim Taş, Genel Sekreter Halis Nalbant, Ak parti İl başkanı Fikret Karabıyık, Ak Parti Milletvekili adayı Selim Yağcı, Gölpazarını Tanıtma ve Kültür Derneği Başkanı ve Değişim Gazetesi sahibi Mehmet Ergün, BİSİDAP Temsilcileri, Muhtarlar Derneği Başkanı İlhami Çınar, Merkez Mahalle ve Köy Muhtarları, STK Temsilcileri, Garanti Bankası Kütahya Şube Müdürü Hüsnü Bayrakçı, üyeleri katıldılar.
Dönmez her yıl geleneksel olarak katıldığı iftar yemeğinde dostlarıyla ve hemşehrileriyle beraber olmaktan son derece memnun olduğunu belirterek daha nice iftarlarda buluşmak temennilerini ifade etti.
“YAKIN ZAMANDA MEYVELERİNİ ALACAĞIZ”
Müşteşar Dönmez: “Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı olarak maden başta olmak üzere yerli kaynakların azemi şekilde kullanması hemde yerli teknolojisini üretilmesi ve kullanılması için çaba sarf ediyoruz yakın zamanda meyvelerini alacağız” ifadelerini kullandı. Enerji kaynakları ve doğalgaz yatırımı konusunda açıklamalarda da bulunan Müsteşar Fatih Dönmez’in açıklamalarını Gazetemizin diğer sayısından ve İnternet sitemizden takip edebilirsiniz.
Akşamın ilerleyen geç vaktine kadar İlimizden ayrılmayan Dönmez ve beraberindekiler bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam