MÜSTEŞAR DÖNMEZ’DEN BAŞKAN CAN’A ZİYARET

MÜSTEŞAR DÖNMEZ’DEN BAŞKAN CAN’A ZİYARET

Enerji ve Tabii Kaynaklarlar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez, AK Parti İl Başkanı Fikret Karabıyık ve beraberindeki heyet, Belediye Başkanı Nihat Can’ı ziyaret etti.
Belediye Başkanı Nihat Can, ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Müsteşarımız Fatih Dönmez ve beraberindeki heyete teşekkür etti.
Bilecik ve Bilecik Belediyesi çalışmaları hakkında konuklarına bilgi veren Belediye Başkanı Nihat Can, birlik ve beraberlik içerisinde bütün kurumlarla koordineli olarak Bilecik için güzel çalışmalar ortaya koymaya çalıştıklarını belirterek; ‘’ Enerji ve Tabii Kaynaklarlar Bakanlığı Müsteşarımız, Hemşehrimiz Fatih Dönmez, AK Parti İl Başkanımız Fikret Karabıyık ve beraberindeki heyet, nezaket ziyaretinde bulundular. Sayın Müsteşarımız Fatih Bey’in ziyareti bizleri ziyadesiyle memnun etti. Ziyaretleri sebebiyle teşekkür ediyorum. Çalışmalarında kolaylıklar diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.
Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığı Müsteşarı Fatih Dönmez ise Belediye Başkanı Nihat Can’a görevinde başarılar ve kolaylıklar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam