“Mutlu Polis Huzurlu Halk” Projesi Sona Erdi

“Mutlu Polis Huzurlu Halk” Projesi Sona Erdi

Eğitim kapsamında katılan 50 personele İl Emniyet Müdürlüğünde sertifikaları verildi.  20-24 Ocak 2014 tarihleri arasında gerçekleşen eğitimde katılan personele toplam 30 saat etkili iletişim ve beden dili, aile içi iletişim ve iş yerinde yüksek motivasyon, kurum kültürü ve aidiyet duygusunu geliştirme, takım çalışması, öfke ve stres yönetimi konularında eğitimler verildi.

 Emniyet personeline sertifikaları İl Emniyet Müdürü Eyüp Özüdoğru, Emniyet Müdür Yardımcıları İlhan Akgüneş, Zafer Erdoğan, Hayati Akça ve Toplum Destekli Şube Müdür Vekili Alper Uzman tarafından verildi.

Törende konuşan Özüdoğru, “Bizim yaptığımız çalışmaların hepsinin faydasını gördük. Bu projede gerek teşkilatımız açısından gerek personelimize yapılan hizmetler açısından büyük katkı sağlayacağı düşüncesindeyiz. Hocamızın da emeği çok büyük oldu.”  şeklinde konuştu.

Eğitimleri veren Besa Eğitim Şirketi eğitimcisi Kürşat Başkan’a da Özüdoğru tarafından teşekkür belgesi verildi. Başkan konuyla ilgili şu ifadelerde bulundu:

 “Bizim çıkış noktamız iyi bir toplum için iyi bir birey olmaktır. İyi bir bireyin gereğinden yola çıkarak, iyi bir bireyin sahip olması gereken etkili iletişim yetenekleri, beden dili kullanımı, aile içi iletişimle topluma etkin, verimli çalışabilecek ahlaklı, düzgün bireyler yetiştirmek anlamında eğitimler gerçekleştirildi. İş yoğunluğunun bize vermiş olduğu stres ve sıkıntılardan uzaklaşmak için, bu stresi olumlu yönde kullanabilmek için, stres yönetimi, öfke kontrolü ve kurum kültürünü, takım çalışmasının nasıl daha iyi kullanılabileceğini, nasıl pozitif değerlendirilebileceğini anlatmaya çalıştığımız bir eğitim programı hazırlandı.  Projenin genel itibariyle çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Bu anlamda, projeyi hazırlayan herkese teşekkürlerimi iletiyorum.” BETÜL SÖNMEZER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam