MÜZİK KURSLARI  BAŞVURULAR BAŞLADI

MÜZİK KURSLARI  BAŞVURULAR BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından büyük bir başarı ile gerçekleştirilen ve her yıl yüzlerce kursiyerin müzik alanında önemli aşamalar kaydettiği Müzik Kursları kapsamında birçok alanda ücretsiz eğitimlerin verileceği kursların kayıtları başladı.

Kuruluş ve Kurtuluşun şehri Bilecik’imizin Kültür ve Sanat şehri olması noktasında, önemli çalışma ve projeleri uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla kültür ve sanat anlamında güzel aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kültürel ve sanatsal değerlere büyük önem veren Bilecik Belediyesi, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde, müzikle ilgili birçok alanda düzenlediği kurslar ile geleceğin müzisyenlerini yetiştirmek için güzel aktivitelerimiz sürüyor.

Bilecik Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve geçtiğimiz dönem yüzlerce öğrencinin eğitim aldığı kurslar kapsamında; Çocuk Korosu, Türk Halk Müziği Korosu ve Halk Dansları Kursları ile geleceğin müzisyenlerini yetiştiriyoruz.

MÜZİK KURSLARI KAPSAMINDA 10’A YAKIN MÜZİK DALINDA EĞİTİMLER VERİLECEK

Bilecik Belediyesi Müzik Kursları kapsamında; 7’den 70’e her kesimden vatandaşımız başvurabilecek ve Bağlama, Keman,  Gitar, Ney, Yan Flüt, Klarnet ve Türk Halk Müziği alanlarında çeşitli kurslar verilecek.

Sanat ve sanatçıya destek veren Belediye Başkanı Nihat Can’ın destekleriyle ücretsiz olarak verilen kursların finalinde kursiyerler, gerçekleştirilen sertifika töreninde hünerlerini sergilemenin yanısıra, her bir kursiyer alanlarında sertifika sahibi oluyor.

Son başvuru tarihinin 15 Ekim Pazartesi günü olduğu eğitimlere, her yaş grubundan vatandaşımız, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde başvurabilir.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam