• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MÜZİK KURSLARI VE GENÇLEŞEN TÜRKÜLER TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

MÜZİK KURSLARI VE GENÇLEŞEN TÜRKÜLER TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Bilecik Belediyesi tarafından büyük bir başarı ile gerçekleştirilen ve her yıl yüzlerce kursiyerin müzik alanında önemli aşamalar kaydettiği Müzik Kursları ile Gençleşen Türküler Türk Halk Müziği Korosu başvuru kayıtları başladı.

Kuruluş ve Kurtuluşun şehri Bilecik’imizin Kültür ve Sanat şehri olması noktasında, önemli çalışma ve projeleri uygulamaya koyan Bilecik Belediyesi, bu yıl da gerçekleştireceği müzik kurslarıyla kültür ve sanat anlamında güzel aktiviteler gerçekleştirmeye devam ediyor.

Kültürel ve sanatsal değerlere büyük önem veren Bilecik Belediyesi, Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde, müzikle ilgili birçok alanda düzenlediği kurslar ile geleceğin müzisyenlerini yetiştirmek için güzel aktivitelerimiz sürüyor.

Bilecik Belediyesi kültürel ve sanatsal etkinlikler kapsamında gerçekleştirilen ve geçtiğimiz dönem yüzlerce öğrencinin eğitim aldığı kurslarda, Bağlama, Ud, Keman,  Gitar, Ney, Yan Flüt, Ritm-Perküsyon, Klarnet ve Türk Halk Müziği alanlarında çeşitli kurslar verilecek.

Sanat ve sanatçıya destek veren Belediye Başkanı Selim Yağcı’nın destekleriyle ücretsiz olarak verilen kursların finalinde kursiyerler, gerçekleştirilen sertifika töreninde hünerlerini sergilemenin yanısıra, her bir kursiyer alanlarında sertifika sahibi oluyor.

Son başvuru tarihinin 23 Ekim Pazartesi günü olduğu eğitimlere, her yaş grubundan vatandaşımız, Bilecik Belediyesi Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi’nde başvurabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam