NAYİR VE ELDEMİR BİLECİK TÜRKÜSÜ İÇİN NE DEDİLER?

NAYİR VE ELDEMİR BİLECİK TÜRKÜSÜ İÇİN NE DEDİLER?

Nayir: “Bir başlangıç, dileriz ki devamı da gelir”

Vali Nayir güzel bir çalışma olduğunu belirterek emeği geçenlere teşekkür etti. Bu gibi tanıtımların daha güzeli olabileceğini de vurgulayarak  “Sağ olsun ilimizin yetiştirdiği bir sesle bunu birlikte işleyince bizim de hoşumuza gitti. Bir başlangıç, dileriz ki devamı da gelir” dedi. Nayir şunları ifade etti:

“Çok güzel olmuş, daha güzeli de olabilir. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz, katkı verdik. Bilecik’in tanıtımına katkısı olduğunu düşünüyorum. En azından ilimizin değerlerini, ilimizin özelliklerini işleyen, onları görselle ifade eden bir müzik parçası oldu. Sağ olsun ilimizin yetiştirdiği bir sesle bunu birlikte işleyince bizim de hoşumuza gitti. Bir başlangıç, dileriz ki devamı da gelir. Daha da güzel görüntülerle aynı türküleri veya farklı parçaları değerlendiririz.”

Eldemir: “Bilecik’imizin tanıtımında güzel bir çalışma olmuş”

Ak Parti Bilecik Milletvekili Eldemir ise “Klibimiz güzel olmuş. Bilecik’imizin tanıtımında güzel bir çalışma olmuş. Bizim yöresel Bilecik’e ait bir türkünün seslendirilmiş olması da ilimizi daha güzel tanıtacak.” dedi. 

ERHAN TOKA 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam