“N&D İLETİŞİM AVEA” AÇILDI

“N&D İLETİŞİM AVEA” AÇILDI

Bilecik’te halkın iletişim gücünü AVEA’yla artmasını sağlamak amacıyla  ‘N&D İLETİŞİM AVEA’ bayii açıldı.

Gazipaşa Mah. Atatürk Bulvarındaki açılış törenine Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, firmanın işletmecileri Akın Bandırmalıoğlu ve Gökay Okkabaz, davetliler ve işletmeci yakınları katıldılar.

Yağcı: “Hayırlı uğurlu olsun”

Açılış öncesi konuşan Başkan Yağcı ilimize ve işyeri sahiplerine hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulunarak “Yeni bir açılış. Tabi her yenilik bizlere mutluluk veriyor, gelecek noktasında ümidimizi arttırıyor. Açılış yapacağımız bu iş yerinin öncelikle işyeri sahipleri genç kardeşlerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. İlimize, siz değerli hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum. Bol bereketli kazançlar olsun inşallah. Bu kazançları da sağlık sıhhat içerisinde güzel iyi yerlerde harcasınlar diyorum, kendilerini kutluyorum. Hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullandı.

  

Bandırmalıoğlu: “Bu işe iki ortak olarak başlamaya karar verdik”

İş yeri sahiplerinden Akın Bandırmalıoğlu ise AVEA TTNET Türk Telekom olarak Bilecik’te bir boşluk olduğunu gördüklerini belirterek “Ben Söğütlü’yüm. İlk kez bu işe başlıyoruz. Daha önce özel sektördeydik. Arkadaşım bilgisayar mühendisi, ben planlamacı olarak çalışıyorum. Bilecik’te bir boşluk olduğunu gördük AVEA TTNET Türk Telekom olarak. Bu işe iki ortak olarak başlamaya karar verdik. İnşallah umduğumuz gibi olacak işlerimiz.” dedi.

Okkabaz: “8 yıldan daha fazla bilgi işlem yazılım tecrübem var”

Diğer işyeri ortağı Gökay Okkabaz da 8 yıldan daha fazla bilgi işlem yazılım tecrübesi olduğunu vurgulayarak  “İzmirli’yim. Daha önce özel sektörde çalıştık. 8 yıldan daha fazla bilgi işlem yazılım tecrübem var. Çok yabancısı olduğumuz işler değil bunlar bizim. Böyle bir şey yapılabileceğini düşündük, bu işe girdik. Umarım başarılı oluruz.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün aynı saatte başka bir programı olması nedeniyle açılış saatinden önce yeni açılan işyerine gelerek hayırlı uğurlu olsun temennilerinde bulundu.

İlimize yeni açılan N&D İLETİŞİM AVEA işletmesinin hayırlı uğurlu olması temennilerimizle bol kazançlar diliyoruz. DEĞİŞİM GAZETESİ

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam