NİHAT AMCALARI MİNİK ÖĞRENCİLERE OYUNCAK HEDİYE ETTİ

NİHAT AMCALARI MİNİK ÖĞRENCİLERE OYUNCAK HEDİYE ETTİ

Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, ilimizde faaliyet gösteren İpek Yolu Özel Anaokulu’nu ziyaret ederek, minik yavrularımıza oyuncaklar hediye etti. Çalışmaları kapsamında ilimizin her kesiminden vatandaşlarımız, esnaf ve sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, öğrencilerin kahvaltı davetine icabet etti.

Çocukları çok sevdiğini ve Bilecik Belediyesi olarak çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi için çalıştıklarını dile getiren Belediye Başkanı Nihat Can; ‘’Bugün güne çok güzel başladık. İlimizdeki İpek Yolu Anaokulu yöneticileri, öğretmenleri ve yavrularımızla bir araya geldik. Çok değerli yavrularımızın kahvaltı davetine icabet ettik. Minik yavrularımızın yüzlerindeki gülümseme ve enerjileri ile güne iyi başladık. Okul yönetimi, değerli öğretmenlerimiz ve yavrularımıza misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Cenabı Allah bütün yavrularımızı korusun, sağlık ve mutluluk versin.’’ İfadelerini kullandı.

Çocuklarla birlikte boyama yapan ve onlara hikaye okuyan Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can, çocuklara oyuncak hediye etti. Öğretmen ve öğrenciler de ziyaretten duydukları sevinci belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can ve eşi Nesrin Can’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam