NİHAT CAN’DAN GENÇLERE ZİYARET

NİHAT CAN’DAN GENÇLERE ZİYARET

Belediye Başkanı Nihat Can, İlim Yayma Cemiyeti Erkek ve Kız Yurdu ile Ensar Vakfı Bilecik Şubesi Öğrenci Yurdu’ndaki gençleri ziyaret ederek, Belediye çalışmaları hakkında bilgi verdi, gençlerin Belediye ve şehrimize ilişkin düşüncelerini dinledi.

Göreve geldiği günden itibaren çeşitli vesilelerle vatandaşlarımız, esnaf ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelen Belediye Başkanı Nihat Can, çalışmaları kapsamında ilimizdeki üniversitelerde okuyan öğrencilerimizle bir araya geldi.

Bilecik Belediyesi çalışma anlayışında da olduğu gibi gençlere ve fikirlerine çok önem verdiklerini kaydeden Belediye Başkanı Nihat Can, gençlerin ve vatandaşlarımızın fikirlerini alarak, Gönül Belediyeciliği ilkesiyle şehri birlikte yönettiklerini vurguladı.

Söyleşi tarzında geçen buluşmada konuşan Belediye Başkanı Nihat Can, ‘’Yaptığımız bütün ziyaretlerde ilimiz ve belediyemizdeki çalışmaları ele alıyoruz ve fikir alışverişlerinde bulunuyoruz. Gerçekten de bizim belediyecilik anlayışımızda şehirde olan çalışma ve gelişmeleri vatandaşlarımız ile birlikte gerçekleştirmek ve kararlar almak var. Bu akşam da gençlerimizle bir araya geldik. Çünkü bizler  Gençlerimizin düşüncelerine önem veriyoruz. Gençlerimizi yarınlarımızın mimarı olarak görüyoruz. Bu akşam da İlim Yayma Cemiyeti Erkek Öğrenci Yurdu, İlim Yayma Cemiyeti Kız Öğrenci Yurdu ve Ensar Vakfı Bilecik Şubesi Erkek Öğrenci Yurdunda kalan genç kardeşlerimizle; enerjilerini, heyecanlarını paylaşmak üzere bir araya geldik. Hizmet anlayışımız olan gönül belediyeciliği düsturuyla ilimiz ve belediyemiz hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Misafirperverlikleri dolayısıyla gençlerimize teşekkür ediyor, sağlıklı, başarılı bir eğitim diliyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Yurt idarecileri ile öğrenciler de ziyaretten duydukları memnuniyeti belirterek, Belediye Başkanı Nihat Can’a teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam