NİSAN AYINDA DA ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

NİSAN AYINDA DA ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Bilecik Belediyesi tarafından Şeyh Edebali Kültür ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen etkinliklerde, ünlü sanatçı ve programları vatandaşlarla buluşturmanın yanı sıra Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilecek olan 7. Geleneksel Çocuk Festivali'nde tüm çocuklar buluşacak.

Nisan ayı etkinlikleri kapsamında, 6 Nisan Pazar günü saat 13.00’te Müzikli Danslı oyun Teneke Şövalyeleri çocuklarımızın beğenisine sunuldu.

Konuyla ilgili Bilecik Belediyesi’nden yapılan açıklamada şunlar aktarıldı:

“Yine çocuklarımız için 13 Nisan Pazar günü saat: 13.00’te Müzikli Danslı Oyun ''Heidi'' çocuklarımızla buluşturacağız. Etkinlikler kapsamında, 17-19 Nisan tarihlerinde, saat: 20:00'de, Kutlu Doğum Haftası kapsamında, ''O Alemlere Rahmet, Alemler Ona Hasret'' konulu konferans düzenlenecek. 18 Nisan Cuma günü saat: 20.00’de Cumhuriyet Meydanı'nda Uğur Işılak, hemşehrilerimize konser verecek.

Yine etkinlikler kapsamında 25 Nisan Cuma günü, saat: 20'00'de Akademisyen ve İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, hemşehrilerimizle buluşacak. Nisan ayı etkinliklerimiz, 27 Nisan Pazar günü saat: 13:00'te ''Zaman Tüneli'' adlı oyunun çocuklarımız için sahnelenmesi ile son bulacak.

 

7. GELENEKSEL ÇOCUK FESTİVALİNE TÜM ÇOCUKLARIMIZ DAVETLİDİR

 

Bilecik Belediyesi tarafından bu yıl 7. düzenlenecek olan Çocuk Festivali için 23 Nisan günü saat: 09:00'da, Bilecik Belediye Sarayı önünden, Cumhuriyet Meydanı'na yapılacak kortej yürüyüşü ile start verecek. Festival 24,25,26 Nisan tarihleri olmak üzere, 4 gün boyunca 10:00 ile 19:00 saatleri arasında çocuklarımıza eğlenceli anlar yaşatacak. Belediye Başkanımız Selim Yağcı'nın da her yıl katıldığı etkinliklerde çocuklarımıza birbirinden güzel hediyeler verilecek.

Birbirinden güzel ve eğlenceli programın gerçekleştirileceği Nisan ayı etkinliklerimize tüm çocuklarımız ve hemşehrilerimizi davet ediyoruz.” (Bilecik Belediyesi)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç