ODAK-ANADAK ORTAK FAALİYETLERİ SÜRÜYOR

ODAK-ANADAK ORTAK FAALİYETLERİ SÜRÜYOR

 

ODAK-ANADAK (Anadolu Dağcılık Spor Kulübü) ile son birkaç ay içerisinde Osmaneli’nde ikinci trekking etkinliğini gerçekleştirdi. Osmaneli ANADAK ile birlikte Amerikalı, İtalyan, Rus gezginleri de konuk etti.

Etkinlik ilçede bulunan sivil mimari örneklerinin görülmesiyle başladı. Yürüyüş ODAK-ANADAK 43+1 katılımcı ile Göksu bent/Dereyörük parkurunda başladı. Yürüyüşte 12,5 km yol kat edildi, ortalama hız 4.7 km/s idi, mola süresi de 45 dakikaydı. Yürüyüş toplam 4.35 saatte tamamlandı.

Osmaneli Belediye Başkanı Mehmet Isıkan, ANADAK’ın beraberinde yabancı üyeleri ile birlikte son bir ay içinde ikinci kez faaliyet gerçekleştirmek üzere Osmaneli’ni tercih etmesinin önemine vurgu yaptı. Katılımcıların ilçe ekonomisine katkılarının göz ardı edilemeyeceğini belirtti. Başkan Isıkan, “Yıllar önce bu günleri sadece düşünürdük. Bugün ise gerçekleştiğine şahit oluyoruz. Bu vesile ile ilçemizde dağ disiplininin geliştirilmesine, yeni parkurların keşifleri yapılarak seçenek olarak sunulmasında ve dağcılık ve doğa kulüpleri ile koordinasyonu temin ederek ilçenin tanıtılmasında emeği geçen tüm ODAK üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam