OEDAŞ VATANDAŞLARI UYARDI!

OEDAŞ VATANDAŞLARI UYARDI!

 

HASAN GÜNER
“Son günlerde görev ve yetkisi olmadığı halde, elektrik faturalarını tahsil etme konusunda yardımcı olacaklarını söyleyerek, topladıkları elektrik fatura paralarını ödemeyip müşterilerimizin mağduriyetine neden olan kişilerle ilgili yoğun şikayetler alınmaktadır” diyen Kelemcioğlu konuşmasının devamında şu bilgileri aktardı:
Elektrik faturalarınızı; Şirketimiz Tahsilat Veznelerine, PTT Şubelerine, fatura bildirimleri üzerinde belirtilen anlaşmalı banka şubelerine ödeyebilirsiniz. Banka şubelerinde mevcut hesaplarınıza Otomatik Ödeme talimatı verebilirsiniz.
Şirketimizce kullanılmakta olan tahsilat programı sayesinde, dönem ve/veya günü geçmiş faturalarınızı Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak illerinde PTT ve anlaşmalı banka şubeleri ile Şirketimiz Tahsilat Veznelerine de ödeyebilirsiniz.
Ayrıca, değerli müşterilerimizin aşağıda belirtilen hususları da dikkate almaları önem arz etmektedir:
Tahsilat veznelerimiz öğlen saatlerinde de açık olup kesintisiz hizmet vermektedir.
Şirketimizce yetki verilen şahıslar dışında sayacınıza başkasının müdahale etmesine izin vermeyiniz. Mutlaka kimlik ve yetki belgesi isteyiniz.
Faturanızı kapıdan tahsil etmek isteyen veya faturanızın ödenmesine yardımcı olmak istediğini belirten kişi veya kişilere itibar etmeyiniz; bu şekilde talepte bulunan kişi veya kişileri telefonla ve ücretsiz olarak 155 No.lu Polis İmdat’ı arayarak ya da en yakın semt karakoluna bildiriniz.
 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam