OEDAŞ’TAN ELEKTRİK KESİNTİSİ UYARISI

OEDAŞ’TAN ELEKTRİK KESİNTİSİ UYARISI

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Bilecik İl İşletme Müdürlüğünden gelen açıklamada; ilimizin bazı noktalarında elektrik kesintilerinin olacağı belirtildi.

20.10.2018 Cumartesi günü 09:00 -16:00 saatleri arasında Bilecik ili, Merkezi ilçesinde bulunan İstasyon KÖK- Jandarma, Eski Fakülte enerji Nakil Hattında 3. Şahıs Bakım Onarım çalışması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde, Bilecik ili merkez ilçesi Hürriyet Mahallesinde bulunan Öncü Sokak, 3 Bloklar Sokak, Dumlupınar 5 Sokak, Üniversite Sokak, Dumlupınar 1 Sokak’ın bir bölümü, Dumlupınar 2 Sokak’ın bir bölümü ve Dumlupınar 3 Sokak’ın bir bölümü ve özel trafolu abonelerimiz olan İl Jandarma Komutanlığına enerji verilemeyecektir.

22.10.2018 Pazartesi günü 1:00-17:00 saatleri arasında Bilecik ili, Söğüt ilçesinde bulunan Akköy Modüler – Harman köy, Muratça Köyleri Enerji Nalik Hattında hat bakım ve onarım çalışması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde, Bilecik ili Söğüt ilçesinde bulunan Harmanköy Köyü ve Muratça Köyü ile özel trafolu abonelerimiz olan DSİ Harmanköy Sulama ve Harmankaya TR trafolarına enerji verilemeyecektir.

Belirtilen gün ve saatlerde çalışmaların erken bitmesi halinde süre beklenmeksizin enerji verilecektir. Abonelerimizin mağdur olmamaları için tedbir almaları önemle duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam