OEDAŞ’TAN ELEKTRİK KESİNTİSİ UYARISI

OEDAŞ’TAN ELEKTRİK KESİNTİSİ UYARISI

Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. Bilecik İl İşletme Müdürlüğünden gelen açıklamada; ilimizin bazı noktalarında elektrik kesintilerinin olacağı belirtildi.

01.10.2018 Pazartesi günü 09:00 -16:00 saatleri arasında Bilecik ili, Merkezi ilçesinde bulunan İstasyon KÖK- Soğuksu Enerji Hattında ve İstasyon TR Enerji Nakil Hattında yapılan bakım ve onarım çalışması dolayısıyla belirtilen gün ve saatlerde Bilecik Merkez ilçesinde bulunan; İstasyon Mahallesi, Osmangazi Mahallesinin bir bölümü, Osmangazi Caddesi, İstasyon Mahallesi, Osmangazi Mahallesinin bir bölümü, Osmangazi Caddesi Bilecik Eskişehir Yolu ile özel trafolu abonelerimiz olan; Belediye Su Pompaları ve TCDD  Gar Binasında elektrik kesintisi olacaktır.

Ayrıca; 03.10.2018 Çarşamba günü saat: 09.00 -16:00 saatleri arasında; Bilecik ili Merkezi ilçesinde bulunan İstasyon KÖK – Aşağıköy, Yeniköy, Kızıldamlar Enerji Nakil hattında bakım onarım çalışması yapılacağından belirtilen gün ve saatlerde; Hızlı Tren Yolu Mevkii, Kızıldamlar Köyü, Yeniköy Köyü, Aşağıköy Köyü, Söğüt Caddesi, İstasyon Mezbaha Yolu, Bilecik Söğüt Yolu ve Bilecik Belediyesi Su Eğlence Dünyası ile özel trafolu abonelerimiz olan Heksagon Katı Atık, Biosun, Kızıldamlar Su Pompası, Yeniköy su pompası, Subaşı Et Ürünleri, Kızıldamlar, BOTAŞ, Botaş Take off Vanası, Shell Petrol, Süper Online, Asım Aksı, TRT Vericileri, Kapalı Spor Salonu ve Olcay Şeker trafolarına enerji verilemeyecektir.

Belirtilen gün ve saatlerde çalışmaların erken bitmesi halinde süre beklenmeksizin enerji verilecektir. Abonelerimizin mağdur olmamaları için tedbir almaları önemle duyurulur.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam