ÖĞRENCİLER BUZ PATEN PİSTİNDE EĞLENİYOR

ÖĞRENCİLER BUZ PATEN PİSTİNDE EĞLENİYOR

Belediye Başkanı Nihat Can tarafından, ilimizde mezun olan bütün ilkokul ve ortaokul öğrencilerine hediye edilen Buz Pateni Eğitimi kapsamında çocuklar çifte bayram yaşayacaklar.
İlimizdeki ilkokul ve ortaokul mezunu olan öğrenciler, kendilerine verilen hediye çekleri ile Park Vadi Spor ve Eğlence Merkezinde bulunan Buz Pistinde kullanılmak üzere Buz Pateni Eğitimi alıyor.
Eğitime ve çocuklara yönelik birçok güzel çalışmaya imza atan Bilecik Belediyesi, bu yaz tatiline giren ilk okul ve orta okul öğrencilerini Orijinal Buz Paten Pisti ile buluşturdu.

BELEDİYE BAŞKANI NİHAT CAN:
‘’ÖĞRENCİLERİMİZ İÇİN DAHA GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ’’
Belediye Başkanı Nihat Can, gerçekleştirilen faaliyet hakkında yaptığı kısa değerlendirmede; ‘’Geçtiğimiz günlerde Bilecik’imizde binlerce öğrencimiz, yaz tatiline girdi. Öncelikle bütün öğrencilerimize sağlıklı ve mutlu bir yaz tatili dileklerimizi iletiyorum. Bilecik Belediyesi olarak öğrencilerimiz için çok güzel faaliyetler gerçekleştireceğiz. Bunlardan birisi de Park Vadi Spor ve Eğlence Merkezi işbirliğinde binlerce öğrencimizi, Buz Paten Pisti ile buluşturuyoruz. Karne hediyesi olarak verdiğimiz çekleri alan öğrencilerimiz burada Buz pisti ile ilgili eğitim alacaklar ve keyifli zamanlar yaşayacak’’ ifadelerini kullandı.
Park Vadi Spor ve Eğlence Merkezi Buz Pateni Eğitmeni Kazım Pizovalı ise Bilecik Belediyesi ile spor ve eğlence merkezleri işbirliğinde çocuklar ve eğitim için güzel bir çalışmaya imza attıklarını belirterek; ‘’Bilecik Belediyesi öncülüğünde ilimizde mezun olan ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik güzel bir hediye hazırladık. Bu kapsamda buraya gelen öğrencilerimizi Orijinal Buz Paten pistinde ağırlıyor ve onlara bir saat boyunca bu konuda eğitim veriyor ve onları buz paten pisti ile tanıştırıyoruz. Amacımız öğrencilerimize ve eğitime küçük de olsa bir katkı sağlamak. Böyle bir çalışmayı gerçekleştirdiği için Belediye Başkanımız Nihat Can ve belediye çalışanlarına teşekkür ediyor, çocuklarımız buraya davet ediyorum’’ ifadelerini kullandı.
Eğitmen Kazım Pizovalı, Park Vadi Spor ve Eğlence Merkezinde Yaz Spor Kursları kapsamında eğitimlerin de verileceği bilgisini verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam