ÖĞRENCİLER STAND ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

ÖĞRENCİLER STAND ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Kulüpler ve taraftar örgütleri üniversite içinde açtıkları standlar ile hem üye kaydı alıyor hem de yaptıkları ve yapacakları etkinlikleri üniversite öğrencilerine aktarıyorlar.

 Stand açan Taraftar örgütlerinden UltrAslan Bilecik Şeyh Edebali Üni sorumlusu Oğuzhan Oruç, “Kampüslerin tek efendisi” sloganını kullandıklarını belirtirken 846 üyelerinin olduğunu ve üniversitenin en büyük örgütlenmelerinden biri olduklarını aktardı. Ayrıca huzur evi ve Çocuk Esirgeme Kurumu ziyareti gerçekleştireceklerini, 18 Mart’ta geleneksel olarak Çanakkale Şehitleri için helva dağıttıklarını ve fidan dikeceklerini ifade etti.

Yine taraftar örgütlerinden Bilecik UNİBJK sorumlusu Gökhan Ecevit ise her sene stand çalışması yaptıklarını ve ilginin yoğun olduğunu aktarırken maç organizasyonları yaptıklarını, huzur evi ve Çocuk Esirgeme Kurumu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini, köy okullarına yardımlar gerçekleştirdiklerini belirtti. Ve sözlerine amacımız Beşiktaş ama siyah beyaza gönül vermiş herkesi güzel amaçlar için bir araya getirmek sözleriyle son verdi.

Üniversitenin etkin kulüplerinden Tiyatro ve Sahne Sanatları Kulübü başkanı Seda Yıldırım ise geçen sene güzel bir oyun çıkarttıklarını ilgi ve beğeniyle karşılandığını aktarırken bu sene de güzel projeler hazırladıklarını yaklaşık bir ay sonra kampüs içinde gösterim yapacaklarını belirtti. Yıldırım ayrıca bir bu ilk dönem çocuk oyunu ikinci dönem yetişkin oyunu çıkartıp festival gerçekleştirmek istediklerini kaydetti.

MEHMET SELİM SAÇTI

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam