Oktay Vural Bilecik’teydi

Oktay Vural Bilecik’teydi

Önce Bozüyük MHP İlçe başkanlığını ziyaret eden Vural daha sonra Pazaryerine geçti.

Pazaryeri İlçesi Milliyetçi Hareket Partisi seçim irtibat bürosunu açtı. Bilecik’e geldiğinde Akasya Altı mevkiinde karşılanan Vural Bilecik’te MHP’li vatandaşlarla tek tek tokalaştı.

 Akasya altından ayrıldıktan sonra Bilecik Şeyh Edebali Camii’nde namaz kılan Vural,  Şeyh Edebali Türbesi’ne çıkarak dua etti. Vural’a Milletvekili Bahattin Şeker, Bilecik MHP Belediye Başkan Adayı Hüseyin Şensoy ve çok sayıda partili eşlik etti. Aynı yerde gözleme yiyip ayran içtikten sonra şehir turu attılar. Şehir merkezinde bulunan çay bahçesinde çay içip vatandaşlarla sohbet ettiler. Çay içerken bir vatandaş tarafından Vural'a boş ayakkabı kutusu verildi. Açılan ayakkabı kutusunun içinden ise, "Lütfen tekrar deneyiniz" yazan bir kağıt çıktı.

Çay ocağından ayrıldıktan sonra M Tipi kapalı cezaevine giderek eski Bilecik İl Başkanı Mesut Tekin’le görüşen Vural görüşmeyle ilgili Tekin’in süreçleri takip ettiğini, memleket derdinde olduğunu, sağlığının iyi olduğu söyledi ve ‘Çözülen Türkiye” adlı konferans vermek için Kar Yemek düğün salonuna doğru yola çıktı. MHP teşkilatı olarak gövde gösterisinde bulunduktan Bilecik’in Vezirhan ve Bayırköy beldelerine ziyarette bulunmak üzere Bilecik’ten ayrıldı.Caner ALKAN

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam
Mobil Sürüme Geç