• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” Kutlanıyor

“Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri” Kutlanıyor

 

Şenliklerin ikinci gününde Bahçelievler Anaokulu koordinatörlüğünde gerçekleşen kutlamalara, 700. Yıl İlköğretim Okulu Anaokulu, Kozabirlik İlköğretim Okulu Anaokulu ve Mehmet Akif Ersoy İlköğretim Okulu Anaokulu katıldı. 
Öğrencilere özgüven aşılamak, kendilerini ifade edebilmelerini sağlamak amacıyla bu tür bir etkinliğin gerçekleştiğini söyleyen Bahçelievler Anaokulu Müdürü Sevgi Uğurlu şunları aktardı:
“Tüm Türkiye’de 21-31 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşen Okul Öncesi Eğitim Şenlikleri’nin amacı okul öncesi eğitimi yaygınlaştırıp benimsetmek. Okul-Veli işbirliğinin sağlanmasının da amaçlandığı kutlamalarda çocuklarımızın özgüven sahibi olmaları ve kendilerini düzgün ifade edebilmeleri hedefleniyor. Gösterilerini izlediğimizde de bunun gerçekleşmiş olduğunu görmek bizleri mutlu ediyor.”
Kutlamalar sırasında öğrenciler tarafından çeşitli gösteriler yapıldı. Bilim Sanat Merkezi Salonu’nda gerçekleşen kutlamalara Vali Yardımcısı Süleyman Deniz, İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman, Yardımcısı Hasan Hüseyin Can, Eğitim Denetmenleri Başkanı Saadettin Uğurlu, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. ZEYNEP KILBAHRİ

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam