Olcay Ve Turan Ne dedi?

Olcay Ve Turan Ne dedi?

 

Belediye başkan adaylığı kesinleşen Dr. Sungur Turan ilk ziyaretini Akın Olcay’a yaptığını belirtti. Turan: “Bilecik’e layık olmaya çalışacağız. Temiz, dürüst, şeffaf, empati kültürü olan, kimseyi ötekileştirmeyen, benim gibi düşündü düşünmedi demeyen, herkese hizmet eden belediyecilik anlayışı için buradayım. İlk ziyaretimi Akın beyden başladım. Akın bey bize göre parti kültürü çok geniş olan bir abimiz. Her zaman kendisinden yardımlarını bekleyeceğiz  zaten beraber yürüyeceğiz. Bu partinin yolu bireysel, kişisel bir olay değil. Kendiside bize gerçekten sevecen davrandı kendisine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Erhan Toka’nın Nevin Tan’la görüşecek misiniz sorusuna ise :

“Nevin Tan’la telefonda görüştük. Nevin hanım beni aradı, başarılar diledi, elimizden gelen yardımı yapacağız dedi. Mehmet Seven ağabey ile de bundan sonra görüşmeyi düşünüyoruz doğal olarak. Olay bireysel bir olay değil daha iyi bir Bilecik yaratmak için partinin bir davranış biçimi olacak. Bu davranış biçimi içerisinde herkesin eli olacak, herkesin parmağı olacak, kolu olacak” dedi.

Av. Akın Olcay ise Sungur Turan’a başarılar dilediğini söyleyerek “şimdilik uzun konuşmaya gerek yok daha sonra uzun uzun konuşuruz” dedi.

Dr. Sungur Turan’ın adaylığı ile ilgili görüşlerini sorduğumuz CHP belediye başkan aday adayı Mehmet Seven daha sonra konuşacağını belirtti.

Erhan Toka – Caner Alkan 

/p>

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. seven – erhan toka başlatmış olduğunuz yayın akışı değişim gazetesine canlılık getirdi değişim gazetesi sahibi Mehmet ergün beyeyede sevgiler

  2. ah bilecik – ne demem gerekiyor bilmiyorum ki yukarı tükürsem bıyık aşağı tükürsem sakal,TOKA ya başarılar ama seçimlerden sonra çok konuşacağım

  3. BİLECİK’te CHP – Merhaba, Ben de bir Türkiye vatandaşı ve Bilecikli olarak, memleket sevdalısı olarak, yaşam tarzı olarak demokratik ve Türk demokrasisinden yana olan bir ERKAN ARISOY olarak, CHP nin hem ülkede hemde buna nazaran Bileciğimdeki CHP yide beğenmiyorum…. TÜRK CHP si BİLECİK CHP si istiyorum.. Sungur beye elbetteki başarılar diliyorum ama, CHP ile gerçekten olmaz…. ben, bu sefer MHP diyorum. ama millet MHP si oligarşik Mhp değil… SAYGILARIMLA.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam