Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Olimpiyat Hazırlıkları Hızlandı
Sosyal Medyada Paylaş
30 Kasım 2013
admin

Olimpiyat Hazırlıkları Hızlandı

Bilecik Merkez ve ilçe ilköğretim okullarında 7-11 yaş grubu çocuklar kadrolu ve fahri 21 antrenörün okullarda gerek Beden Eğitimi derslerinde gerekse idarenin uygun gördüğü saatlerde öğrencilere sporun ve spor yapmanın önemini anlatıyor. Bu kapsamda öğrenciler çeşitli spor branşlarına yönlendiriliyor ve seçme çalışmaları yapılarak kayıt altına alınıyor.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Lütfi Doyuk,  İl Milli Eğitim Müdürü Süleyman Şişman ve antrenörler ile  birlikte okulları ziyaret etti. “Ben de Spor Yapacağım” projesi hakkında bilgi veren Doyuk, proje çalışmalarını yerinde izledi ve öğrencilerden sporu yaşam biçimi haline getirmelerini istedi. (İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü)

 

 

Bir adet yorum var.

  1. Önce spormu? – Sayın Lütfü DOYUK önce salonun temizliğini bitirsin ondan sonra spora gönül versin. salonun heryerini pislik götürüyor. bilecikin basketbol müsabakalarında gördük. temiz olmayan bir ortamda nasıl spor yapacak bu çocuklar acaba merak ediyorum. bahane yerine çözüm üreten bir zihniyet olmalısınız. ondan sonra sporu destekleyiniz.

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım