ÖNÜMÜZDEKİ YIL YAPILACAK KÖY YOLLARI BELİRLENDİ
admin • 3 Eylül 2015 16:09:08 
ÖNÜMÜZDEKİ YIL YAPILACAK KÖY YOLLARI BELİRLENDİ

 2016 yılı hazırlıkları şimdiden başladı

Komisyonlardan gelen raporlar oylamaya sunuldu. Buna göre İmar ve Kentsel İyileştirme, AR-GE, Çevre ve Sağlık, Eğitim, Kültür ve Sosyal Hizmetler, Plan ve Bütçe, Tarım ve Hayvancılık ayrıca Sanayi ve Ticaret Komisyonlarının hazırladığı raporlar komisyonlardan geldiği şekliyle meclis üyelerince kabul edildi. Bu maddeye göre 2016 yılında yapımı ve tamiri yapılacak olan köy yollarının hazırlıkları şimdiden başlamış oldu.

“İmar Komisyonu'na Havale Edildi”

Günün ikinci gündem maddesinde İmar ve Kentsel İyileştirme Müdürlüğü’nün teklifi üzerine İlimiz Bozüyük ilçesi, Kızılcapınar Köyü, Darmezar mevkii tapunun İ23b14b pafta, 956 nolu, 5763, 24 m2 yüzölçümlü mülkiyeti Orhan Yüksekkaya’ya ait taşınmaz üzerine “Akaryakıt ve servis istasyon alanı” yapmak maksadıyla hazırlatılan İmar planı konusu görüşüldü. Madde hakkında İmar ve Kentsel İyileştirme Şube Müdürü Muharrem Dumansızoğlu meclis üyelerini kısaca bilgilendirerek konunun İmar Komisyonu tarafından incelenmesinin uygun olacağını belirtti. Oylamaya sunulan madde İmar Komisyonu’na oy birliğiyle havale edildi.

“İmar ile Tarım ve Hayvancılık Komisyonları İnceleyecek”

Birleşimin son maddesinde “İlimiz, merkez ilçesi, Başköy köyü, Kulaca mevkii, tapunun H24a19a pafta, 124 ada 34-35-36 parseller, 126 ada 1 parsel ve 135 ada 1 parsel taşınmazlar üzerine “Katı Atık Tesisleri Alanı” yapmak maksadıyla hazırlatılan imar planının görüşülmesi” konusu vardı. Madde hakkında İmar ve Kentsel İyileştirme Şube Müdürü Muharrem Dumansızoğlu meclis üyelerini bilgilendirdi. Madde İmar ile Tarım ve Hayvancılık Komisyonu’na havale edildi. Birleşim bir sonraki toplantıda görüşülmek üzere sona erdi. 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x