• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ORHAN UĞUR: “GÜZEL İLÇEMİZİN SAHİBİ BİR KAÇ KİŞİ DEĞİLDİR”

ORHAN UĞUR: “GÜZEL İLÇEMİZİN SAHİBİ BİR KAÇ KİŞİ DEĞİLDİR”

Başkan Münür Şahin'in MHP teşkilatının yaptığı açıklamaya cevap vermesinden sonra MHP Osmaneli İl Genel Meclis Üyesi Orhan Uğur açıklamada bulundu. Uğur, Başkan Şahin'in açıklamalarına cevap vererek “güzel ilçemizin sahibi bir kaç kişi değildir” dedi.

MHP Osmaneli İl Genel Meclis Üyesi Orhan Uğur gazetemize yaptığı açıklamada Başkan Şahin'e ve Belediye Başkan Yardımcısı Hayati Kaba’ya eleştirilerde bulunarak şunları ifade etti:

HODRİ MEYDAN

“Bizleri yalancılıkla, iftira atmakla suçlamaktadırlar”

“ Çok kıymetli Osmanelili hemşehrilerim 2014 yerel seçimlerinin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti. Seçimde 249 oy farkla seçimi kazanan şu anki Belediye Başkanımız seçimden önce birçok vaatte bulunmuştur. O vaatlere karşılık halkımız oy vermiş ve neticede az farkla da olsa kazanmıştır. Milliyetçi Hareket Partisi ise halkımızın desteği ile  1 il genel meclis üyesi ve 4 belediye meclis üyeliği kazanmıştır. Bizler ise o günden itibaren ilçemizin gelişmesi, büyümesi ve daha iyi hizmet alabilmesi için elimizden ne geliyorsa yapmışızdır. Muhalefet yapılması gereken bir çok konuda Osmaneli’nin geleceği için belki bir değişim olur diyerek beraber hareket etmişizdir. Bunlara bütün olumsuzluklar da dahildir. Lakin son paylaşımlarımızdan ve basın açıklamamızdan rahatsız olan gerek Belediye Başkanı gerekse Başkan Yardımcısı bizleri yalancılıkla, iftira atmakla suçlamaktadırlar.

“Belediye Meclis Üyelerini, ilçe başkanını ve yönetimi de kale almamaktadır”

Sayın Başkan bizleri kale almadığını söylemiş fakat cevap yazmaktan da geri kalmamıştır. Sayın Başkanın bizi kale almaması normal çünkü kendisi partisinin Belediye Meclis Üyelerini, ilçe başkanını ve yönetimi de kale almamaktadır. Belediye Başkan yardımcısı da bizlere yönelik ilçemize memleketimize bir şeyler kazandırmaya çalışmayanlar, kargaşa ortamından kriz ortamından yararlananlar diyerek söz etmekte Sayın Kaba’ya cevap vermek istemiyorum kendisi benim neler söyleyeceğimi iyi bilir. Unutulmamalıdır ki bu güzel ilçemizin sahibi bir kaç kişi değildir..”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam