• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ORMAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINACAK

ORMAN ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINACAK

 

​Bursa Orman Bölge Müdürü Yalçın Akın, Bilecik Valisi Doç.Dr. Tahir Büyükakın’ı ve Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamlarında ziyaret etti.

Yeni atanan Bölge Müdürü Akın ve beraberinde Bölge Müdür Yardımcısı Fahri Sönmezoğlu, Makine ve İkmal Şube Müdürü Ruşen Uyanıkoğlu ve Bilecik Orman İşletme Müdürü Mehmet Yaycıoğlu ile birlikte Bilecik Valisi Doç. Dr. Tahir Büyükakın’ı ve Belediye Başkanı Selim Yağcı’yı makamlarında ziyaret etti.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu’nun  talimatları doğrultusunda Bilecik’te bakanlığın Taşra birimleri hizmet binalarının aynı kampüs de vatandaşa hizmet vermesi için çalışma başlatılmıştı. Bu çerçevede Bilecik İşletme Müdürlüğünde Bilecik Kent Merkezinin bitişiğindeki devlet ormanında söz konusu tesisin yapılması için yer seçimi yapılmıştı. Yapılacak bu tesisler trampa yöntemi ile yapılacak olup, kaynak yaratmak için mevcut Bilecik Orman İşletme Müdürlüğünün bulunduğu arsa trampaya konu edilecekti. Söz konusu arsa 7,5 dönüm büyüklüğünde olup bu konuda daha önce piyasadan bağımsız expertizlere kıymet takdiri yaptırılmıştı. Bu kapsamda Bilecik Belediye Başkanı Sayın Selim Yağcı ile söz konusu yatırımın Bilecik halkına katacağı olumlu veya olumsuz etkiler değerlendirilerek görüşmeler yapıldı.​

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam