OSB YİNE ARSLAN DEDİ

OSB YİNE ARSLAN DEDİ

İlimizde bulunan Organize Sanayi Bölgesi yönetimi 13. olağan genel kurulunu yaptı. 02 2014 Çarşamba günü OSB’de bulunan Subaşı Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen genel kurulun divan başkanlığını Kemal Ergal yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Yönetim ve Denetim Kurulu raporları okundu ve oy birliğiyle kabul edildi. Gündemin diğer maddeleri yeminli mali müşavir denetim raporunun okunması, bilançonun ve gelir-gider tablosunun okunması, incelenmesi, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyelerinin ibrası, gelecek yılın tahmini bütçe ve çalışma programının görüşülmesi ve karara bağlanması, yönetim aidatlarının ve karşılıklarının parsel büyüklüğüne göre belirlenmesi elektrik, su, doğalgaz satış ve iş makinelerinin hizmet birim fiyatlarının ve tahsilatın gecikmelerinde uygulanacak cezaların görüşülmesi, karşılıksız burs ve yardım önergesinin görüşülmesi maddelerinin hepsi ayrı ayrı okundu ve oy birliği ile kabul edildi.

Bu maddeler oylandıktan sonra bölge müdürünün atanması görüşüldü. Bölge müdürlüğüne Mustafa Ünal’ın atanması oy birliği ile kabul edildi. Daha sonra çevre yönetim ve atık su yönetim sisteminin görüşülmesi maddesine geçildi ve bu maddede söz alan Mehmet Arslan katılımcılara kısaca bilgi verdi.

Yönetim kurulu, denetim kurulu, asil ve yedek üyelerinin seçimine geçilen genel kurulda çarşaf liste yapıldı. Buna göre Yönetim Kuruluna: Mehmet Arslan, Yusuf Subaşı, Ahmet Çınar, Ali Onay, Ali Rıza Kadız, Mehmet Bildiler, Samet Budak, İsmail Hakkı Doğan, Cemil Basmacıoğlu, Suat Sarısoy; Denetim Kuruluna: Yalçın Ercümen, Karnik Osanyan, İbrahim Kalfa, Kemal Ergal önerildiler.

Yapılan seçimler sonucu Mehmet Arslan(30), Ahmet Çınar(30), Yusuf Subaşı(26), Ali Rıza Kadız(25), Ali Onay(23) oy alarak Yönetim Kuruluna giren isimler oldu.

Denetleme Kuruluna ise Yalçın Ercümen(27), Karnik Osanyan(24) oy alarak seçildiler. Yeni seçilen yönetim kurulu üyeleri kendi aralarında görev bölümü yaparak başkanını ve yardımcısını seçeceği belirtildi.  

Diğer taraftan Yönetim Kurulunun yine Arslan Aliminyum sahibi Mehmet Arslan’ı 3. dönem başkanlığa seçeceği gelen bilgiler arasında. ERHAN TOKA – CANER ALKAN

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

  1. sanayici – Mehmet Arslan’ın 3. döneminde OSB’ye çok hizmetler yapacağını zannetmiyorum. Çünkü belediye ile diyaloglarının iyi olmadığını biliyorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam