OSB YOLU GENİŞLETİLECEK

OSB YOLU GENİŞLETİLECEK

Birleşimde Pazaryeri İlçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesinin koruma bandı sınırları içinde kalan yolun genişletmesi için Organize Sanayi Bölgesi ile İl Özel İdare arasında protokol yapılacağı belirtildi. 

 

Söğüt OSB’ye elektrik ihtiyacı için ödenek

Görüşülen ilk madde de Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’nün “Söğüt Organize Sanayi Bölgelerinin elektrik ihtiyacının Söğüt İlçesi Dereboyu Köyü, Söğüt ilçesi Küre Köyü, Söğüt Kayhan mahallesinde bulunan parsellerin Söğüt Organize Sanayi tarafından gönderilen ödenek ile idaremiz adına satın alınarak kamulaştırılması veya irtifak hakkı tesis edilmesi talebi” görüşüldü. Konu hakkında İl Genel Sekreteri Halis Nalbant meclis üyelerine bilgi verdi. Gündem maddesi oylanarak oy birliğiyle kabul edildi.

Organize Sanayi Bölgesi ile İl Özel İdare arasında protokol yapılacak

Birleşimin ikinci ve son maddesinde Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü’nün “Pazaryeri Ahmetler Köyü Ulaşım Yolu olarak da kullanılan yolun, bölgemizin revizyon İmar Planı çalışmalarında onaylı imar planı sınırları dışına çıkarılması için yolun İl Özel İdaremize devri ve yoldan Organize Sanayi Bölgesine bağlantı (giriş-çıkış) izni için Organize Sanayi Bölgesi ile idaremiz arasında protokol yapılması talebi” görüşüldü. Konu hakkında Çevre Koruma Kontrol Müdürü Muharrem Dumansızoğlu meclis üyelerini bilgilendirdi. Oylamaya sunulan madde oy birliğiyle kabul edildi. Toplantı bir sonraki birleşimde görüşülmek üzere sona erdi.

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam