Osmaneli’ de Ak Parti Coşkusu

Osmaneli’ de Ak Parti Coşkusu

AK Parti Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Tayyare Meydanı'nda düzenlenen mitingde, 12 yıldır Bilecik'e ve ilçelerine hizmet ettiğini, AK Parti iktidarı döneminde yapılan çalışmaları anlatarak, 7 Haziran seçimlerinde iki milletvekili çıkartmak için destek istedi.

AK Parti Bilecik Milletvekili adayı Halil Eldemir ise buradaki coşkunun AK Parti'yi tekrar iktidar yapacağını ve yaptığı hizmetleri daha da taçlandıracağını, güçlendireceğini söyledi.

Türkiye'nin 2002 yılından itibaren geliştiğini ve değiştiğini ifade eden Eldemir, "Lider ülke Türkiye sevdasında ortak olduğunuz için hepinizi yürekten kutluyorum. Bizi yıpratmaya çalışıyor. Ellerinde projeleri olmadığı, yapacak bir şeyleri olmadığı için bizleri mitinglerde kötülemekle geçiyor. Biz bunlara pabuç bırakmayacağız. Asla ve asla milletimiz bunlara fırsat vermeyecek. 7 Haziran'da bu milletimiz gereken dersi verecektir" dedi.

AK Parti Bilecik Milletvekili adayı Ramazan Kurtulmuş da Osmaneli'de yine tarih yazmak istediklerini ve yüzde 80 AK Partiye hedef koyduklarını ifade etti. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam