OSMANELİ ESNAFINDAN, HALKIN EVLERİNDE KALMASI İÇİN EVLERE SERVİS HİZMETİ

OSMANELİ ESNAFINDAN, HALKIN EVLERİNDE KALMASI İÇİN EVLERE SERVİS HİZMETİ

Osmaneli halkının koronavirüsle mücadelede evlerinde kalması sonucu oluşan alışveriş ihtiyaçlarının karşılanması için ilçe esnafından Belediye ve Kaymakamlığa destek geldi.

Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Aydın Yıldız’dan, evde kalan Osmaneli halkına hizmet etmede son derece yoğunlaşan taleplere yardımcı olmak için Osmaneli Belediyesi, Emniyeti ve Vefa Destek Grubuna destek sözü geldi.

Başkan Yıldız yaptığı açıklamada; “Osmaneli halkının, ekmek, su, tüp, ekmek, sebze ve meyve ve de zorunlu diğer ihtiyaçları için ilçemiz esnafları satış araçları ile halkımıza evlere hizmet verecek. Telefonla da sipariş alacak esnafımıza erişmek için telefon numaralarını sitemizde halkımıza ileteceğiz. Araçla satış yapacak esnafımız eldiven, maske gibi hijyen koşullarına uyacaklar. Ekmekler kesinlikle ambalajlı olarak satılacak. Koronavirüsle ilgili kurallara harfiyen uyulacak” ifadelerine yer verdi.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ise; “Bu hassas süreçte koronavirüsle mücadelede her zaman bizlere destek olan Osmaneli Esnaf Sanatkarlar Derneği Başkanı Aydın Yıldız’a Kaymakamımız Naif Yavuz,Belediye Başkanımız Münür Şahin teşekkür ettiler” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam