• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Osmaneli Kaymakamı Çakıcı, görevine başladı

Osmaneli Kaymakamı Çakıcı, görevine başladı

Çakıcı, gazetecilere yaptığı açıklamada, Osmaneli'de kaymakamlık yapacak olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

İlçedeki görev süresinde çalışanlar arasında özellikle adalet ilkesini esas alacağını belirten Çakıcı, bütün vatandaşların, devletin şefkati ve güler yüzü ile kucaklanması noktasında ellerinden gelen bütün gayreti göstereceklerini anlattı.

Ordu'nun Gölköy ilçesinde 1975 yılında doğan Edip Çakıcı, ilk ve orta öğrenimini Ordu'da, lise öğrenimini 1990-1994 yıllarında Rize Sağlık Meslek Lisesinde, yüksek öğrenimini de 1994-1998 yıllarında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünde bitirdi. 

1994-1998 yıllarında Sağlık Bakanlığında memur, 1999-2004 yıllarında Makine ve Kimya Endüstrisi Kurumunda ticaret uzmanı olarak çalışan Çakıcı, İçişleri Bakanlığının 2004 yılında açtığı kaymakamlık sınavını kazanarak 91. Dönem Ordu Kaymakam Adayı olarak atandı. Adaylık sürecinde Çorum'un Dodurga ve Düzce'nin Yığılca ilçelerinde Kaymakam vekilliği yaptı.  

Daha önce sırasıyla Dumlupınar, Otlukbeli kaymakamlıkları, Hakkari vali yardımcılığı, Şiran kaymakamlığı, görevlerinde bulunan Çakıcı, evli ve iki çocuk babası. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam