Osmaneli Kaymakamı Ünal, Maske Kullanımı İçin Vatandaşa Teşekkür Etti

Osmaneli Kaymakamı Ünal, Maske Kullanımı İçin Vatandaşa Teşekkür Etti

Bilecik’in Osmaneli ilçesinde Koronavirüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında İçişleri Bakanlığı genelgesi doğrultusunda yapılan denetimlere Kaymakam Yüksel Ünal, katıldı. Kaymakam Ünal, maske kullanımının çoğunlukta olması nedeniyle duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti.

Osmaneli Kaymakamı Yüksel Ünal başkanlığında ilçede yapılan (Covid-19) denetimlerine Belediye Başkanı Münür Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Dr. Ali Özgan, Jandarma Komutanı Teğmen Eyüp Uzun, Mustafa Selahattin Çetintaş Devlet Hastanesi Başhekimi Güliz Özyaşar ve kolluk kuvvetleri katıldı.

Kaymakam Ünal, yaptığı açıklamada, “İçişleri Bakanlığı Genelgesi doğrultusunda Covid-19 tedbirleri bakımından ilçede denetimlerimizi aralıksız olarak sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın bu süreç içerisinde 3 şeye çok dikkat etmelerini istiyoruz. Sosyal Mesafe, Maske ve Temizlik konularında daha dikkatli olmaları için gerekli uyarılarımızı yapıyoruz. Devletimizin almış olduğu kararlar neticesinde salgından korunmak için elimizden ne gelirse yapmak zorundayız. Tabi ki bunları yaparken de vatandaşlar olarak da konuya hassasiyetle yaklaşmaları daha dikkatli olmaları gerekmektedir. Yapmış olduğumuz denetimlerde görüyoruz ki Osmaneli halkımız kurallara uyuyor. Vatandaşlarımızın bu duyarlı davranışlarından dolayı da teşekkür ediyorum.”dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam