OSMANELİ SANAYİSİ’NDE YÜKSEK TEKNOLOJİ İÇEREN ÜRÜNLER ÜRETECEK

OSMANELİ SANAYİSİ’NDE YÜKSEK TEKNOLOJİ İÇEREN ÜRÜNLER ÜRETECEK

Mepsan AŞ Başkanı Levent Bulgurcu, Osmaneli’de sanayi bölgesinde yapacağı yatırımla ilgili Başkan Münür Şahin ile bir araya geldi.

Mepsan AŞ ile sektöründe iyi bir konum elde eden Levent Bulgurcu, Çin destekli robot kolları, robot teknolojisinde kullanılacak yüksek teknoloji içeren ürünler üretecek tesisi Osmaneli’de sanayi bölgesinde almış olduğu arsa üzerine kuracak. Bu bağlamda Osmaneli Belediyesince, Levent Bulgurcu’nun yatırım yapacağı sanayi parsellerinde gerekli değişiklikler yapılarak, yatırım için her şey uygun hale getirildi.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin ;”Değerli kardeşimiz Levent Bulgurcu’ya ilçemize yapacağı yatırımlar için teşekkür ediyor, Allah işlerinde yardımcı olsun, bol kazançlar versin diliyoruz” dedi.

“Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor.”

Mepsan AŞ yönetim kurulu başkanı Levent Bulgurcu ise şirketi ile ilgili yaptığı açıklamada;
“Dünyanın en büyük yakıt istasyonu ekipmanı üreticilerinden biri olmak bize yetmiyor; dünyanın lider yakıt istasyonu çözüm markası olmak, geleceğin istasyonunu hayalden gerçeğe dönüştürmek, alternatif otomotiv yakıtlarında öncü geliştirmeler yapmak istiyoruz. Sektörümüzün yerel liderliğinden sektör geleceğinin global liderliğine doğru emin adımlarla yürüyoruz.

“Osmaneli’de yapacağımız yatırımla teknolojik olarak farklı bir alana gireceğiz.”

 Yenilikçiliği, sürdürülebilir başarının olmazsa olmazı olarak gördüklerini ve en güçlü farklılaşma alanlarını da bunun üzerine inşa ettiklerini söyleyen Bulgurcu; “Tasarım yeteneğimizi, mühendislik birikimimizi, üretim gücümüzü, sürdürülebilirlik önceliklerimizi ve geniş çözüm yelpazemizi de bunun yanındaki temel değerlerimiz olarak belirledik. Osmaneli’de yapacağımız yatırımla teknolojik olarak farklı bir alana gireceğiz. Teknolojiyi çok önemsiyoruz ve yapacağımız yeni yatırımla bir yerde teknolojiye yatırımı da başlatmış oluyoruz. Osmaneli Belediyesinin yatırım kararımızdan bu yana gösterdiği ilgi ve desteğe teşekkür ediyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam