Osmaneli Ve Geyve Belediyesi Birlikte Yapacakları Projelerinde Gözden Geçirdiler

Osmaneli Ve Geyve Belediyesi Birlikte Yapacakları Projelerinde Gözden Geçirdiler

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret ederek yöresel ürünlerde işbirliği ve bilgi paylaşımında bulundu.

Bir araya gelen iki Başkan, özellikle yöresel ürünlerde karşılıklı olarak yaptıkları faaliyetleri değerlendirirken, birlikte yapacakları projelerinde gözden geçirdiler. Yöresel Ürün üretim ve Pazarlaması konusunda artık marka haline gelen Osmaneli Belediyesi ve Geyve Belediyesi, bu konudaki yatırımlarını çok daha ileriye götürecek projeler konusunda işbirliğine devam edecekler. Osmaneli Halk ve Sağlık Müdürü Abdullah Tetik’inde katıldığı ziyarette tesis yöneticileri de işbirliğini arttıracaklar.

Ziyaret sonrasında Açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, Sakarya Nehri kıyısındaki iki ilçe olan Osmaneli ve Geyve arasındaki sıcak dostluk ilişkilerinin yıllardır devam ettiğine dikkat çekerek; “ iki belediye de bu geleneği sürdürürken ortak konularda da her zaman bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunuyorlar. Üç dönemdir Geyve Belediye Başkanı olan değerli Başkanımız Murat Kaya Geyve’de tüm sorunları çözmüş, bu döneminde prestij projeleriyle kentin değerini dahada ileriye götürüyor.  Murat Kaya başkanımızı tebrik ediyor, Geyveli kardeşlerimize saygılar, sevgiler sunuyoruz” ifadelerinde bulundu.

Başkan Şahin, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya, ziyaretlerine karşılık göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetini dile getirerek her konudaki tecrübelerini paylaştığı için Osmaneli halkı adına teşekkür etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam