Osmaneli’de Sanayi Parselinden Bir Yatırımcı Daha Yerini Aldı

Osmaneli’de Sanayi Parselinden Bir Yatırımcı Daha Yerini Aldı

Osmaneli ilçesinde bulunan 2.500.000 metrekarelik sanayi parseli yatırımcıların dikkatini çekiyor. İlçeyi son olarak Işıklar Testere San. Tic. Şirketi de tercih etti.

Belediyeden yapılan açıklamada şu bilgiler aktarıldı:”Osmaneli ilçemize sanayicilerimizin yoğun talebi sürüyor.2.500.000 m2 lik sanayi parsellerimizde bu hafta üç şirket yer aldı.Bugün Selimiye Sanayi Parsellerimizden 6.037 m2 sanayi parseli alan Işıklar Testere San.Tic.Ltd.Şti.Belediyemize müracaat ederek imar durumunu aldı.

İstanbul Cekmeköy’de faaliyet gösteren şirketimizin yatırım için ilçemizi tercih etmesi bizleri sevindirdi. Aydın Işık,Furkan Işık,Hüseyin Işık kardeşlerin sahip olduğu Işıklar Testere 5.000 m2 lik kapalı alan inşa edecek.Bayan işçi de istihdam edecek yeni şirketimiz kaliteli ürünleri ile bıçak,testere,çelik kesici aletler gibi mamullerle üretim yapacak. Işıklar Testere Sanayi faaliyet gösterdiği inşaat yardımcı el aletleri üretimi konusunda ülkesine hizmet veren firmaların en eskilerinden biridir.Firma 1967 yılından bu zamana kadar müşteri memnuniyeti ve sürekliliği sağlamak amacı ile, faaliyet konusu içerisinde bulunan ürün çeşitlerini ve ekipmanlarını değişiklik hakkı saklı kalmak kaydı ile sürekli her türlü yeniliğe açık tutmuş ve geliştirmiştir. İmalat ve pazarlama konularında sektörün araştırma ve geliştirmesinde ulusal ve uluslararası alanda liderliği korumak firma olarak ana ilkesidir.

Işıklar Testere Sanayi yıllardır markasına güvenen müşterilerinin bu güvenlerini sürdürmeleri için üründe kalite anlayışı ile yaklaşmıştır.Ürünlerin çelik hammaddesini Almanya başta olmak üzere Avrupa’nın seçkin fabrikalarında yüksek normlarda üretilmiş olarak İstanbul Çekmeköy’de bulunan tesisinde otomatik makinelerde işlenerek mamül haline getirilip siz müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Üretiminin her aşamasında kalite diyen Işıklar Testere Sanayi ,Osmaneli için hayırlı olsun.Osmaneli lojistik anlamda şirketimizin gelişmesine ve özellikle Gemlik limanına direk uzanan Yht hattına erişimi nedeniyle satışlarımıza büyük katkı sağlayacak”.

Başkan Münür Şahin de son haftalarda sanayi parsellerine rağbetin çok arttığını vurgulayarak, ”Osmaneli-Yenişehir-Bursa-Gemlik ve sonrası Bandırma Ve ileride de İzmir’e uzanacak YHT Hattı Osmaneli’yi yatırımcılar açısından tercih edilecek önemli bir yatırım Merkezi haline getirdi. ” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam