• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Osmaneli’nde Genç ve Kadın Girişimci Geliştirme Merkezi açılacak

Osmaneli’nde Genç ve Kadın Girişimci Geliştirme Merkezi açılacak

Osmaneli Belediyesi BEBKA için”Kaliteli girişimci ve güçlü Rekabet konulu. – Genç ve kadın girişimci geliştirme merkezi projesini “hazırlıyor.

Osmaneli Belediyesi projesinde iştirakçi ve ortaklar olarak;Bilecik PTT Baş Müdürlüğü,İŞKUR,KOSGEB,Bilecik Şeyh Edabali Üniversite’si,Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası TEB,Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası yer alıyor.

Bilecik PTT Başmüdürlüğü ile Osmaneli Belediye Başkanlığı arasındaki protokol Kurumları temsilen Belediye Başkanımız Münür Şahin ve Başmüdür vekili Abdülaziz Çivik Arasında imzalandı.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin yaptığı açıklamada;”Osmaneli Belediyesinin proje konusunda ilçemize sağladığı katkı çok büyük. Özellikle de başta Bilecik Şeyh Edebali Üniversite’si olmak üzere 22 ye yakın Üniversitemizin projelerde katkısı büyük.Bu yeni Projemize özellikle Genç ve kadın girişimcilere destek olan;Bilecik PTT Baş Müdürlüğü,İŞKUR,KOSGEB,Bilecik Şeyh Edabali Üniversite’si,Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası TEB,Osmaneli Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan ve yöneticilerine teşekkür ediyoruz.”dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam