OSMANELİ’NİN TARIM GELECEĞİ KONUŞULDU

OSMANELİ’NİN TARIM GELECEĞİ KONUŞULDU

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Bilecik İl Tarım ve Orman Müdürü Necmettin Yoldaş’ı ziyaret etti. Ziyarette Osmaneli’de yapılması planlanan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Osmaneli Belediye Başkanı Münür Şahin, Müdür Yoldaş’ın göreve geldiği ilk günden itibaren yaratıcı fikir ve projeleri ile birçok değişime imza attığını dile getirdi.

Başkan Şahin, “Osmaneli Belediyesi Projelerinede her zaman destek olan değerli müdürümüz Bilecik İlinin Antalyası olarak adlandırılan ilçemizde sürekli belediyemizle işbirliği içinde oluyor. Kadın Girişimciler Kooperatifimiz ile birlikte Bilecik Şeyh Edebali Üniversitemiz, İşkur İl Müdürlüğümüz ile birlikte yürüttüğümüz proje konusunda da değerlendirmelerin yapıldığı toplantı sonrası iş birliğimizin farklı projelerle dahada artacak. Osmaneli’de seracılık mutlaka kadın girişimciler ile öne çıkacak, özellikle ilimizin ihtiyacına yönelik yapılacak fide yetiştiriciliğinde sağlanacak başarı ile tarımda önemli bir ihtiyacı da gidermiş olacağız. Osmaneli tarımla uğraşan nüfusun en yoğun olduğu ilçe olarak çiftcimize destek olacak faaliyetleri öne cıkaracağız. Değerli Müdürümüz Necmettin Yoldaş’a ilçemize destkeleri için teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam