ÖZER: “BAL’A ÇIKARTINCAYA KADAR DEVAM ETMELERİ GEREKİR”

ÖZER: “BAL’A ÇIKARTINCAYA KADAR DEVAM ETMELERİ GEREKİR”

“BİLECİKSPOR’U YOKTAN VAR ETTİLER”

Vitraspor’un Bilecikspor’u 1-0 yendiği maç sonrası görüşlerini belirten, Bilecikspor Başkanı  İsmail Cinoğlu ve yöneticilerinden Osman Genç’e tavsiyelerde bulunan eski Başkan Özer maçta müthiş atmosfer olduğunu ancak istedikleri sonucu alamadıklarını belirtti.

“Bileciksporlu yöneticiler ve sağ duyulu taraftarlar sayesinde meydana gelebilecek olaylar önlendi. Evet maçı kaybettik ama İsmail Cinoğlu ile Osman Genç’i kazandık . Yoktan var ettiler Bilecikspor’u, bir yerlere getirmek için yoğun bir çaba sarf ettiler.” ifadelerini kullanan Özer bundan sonra ne yapmaları gerektiği düşüncelerini de şöyle anlattı:

“Onlara da tavsiyem küsmek kırılmak yok”

 “Bugün Bilecikspor – Vitraspor maçına gittik, müthiş atmosfer vardı. Herkes Bilecikspor’u özlemiş ama istediğimiz sonucu alamadık, hayırlısı olsun. Maçın bitiminde Vitrasporlu futbolcunun profekatif eylemi olmasa çok temiz maç olacaktı, güzel giden bir ortamı bozdu. Bileciksporlu yöneticiler ve sağ duyulu taraftarlar sayesinde meydana gelebilecek olaylar önlendi. Evet maçı kaybettik ama İsmail Cinoğlu ile Osman Genç’i kazandık. Yoktan var ettiler Bilecikspor’u, bir yerlere getirmek için yoğun bir çaba sarf ettiler. Şahsen ben kendilerine teşekkür ederim. Onlara da tavsiyem küsmek kırılmak yok. Bu takımı BAL’a çıkartıncaya kadar devam etmeleri gerekir diye düşünüyorum, bundan sonrası için de başarılar dilerim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam