ÖZLENEN KOALİSYON BİLECİK’TE KURULDU MU?

ÖZLENEN KOALİSYON BİLECİK’TE KURULDU MU?

Aday Adayı-Aday ve Kazanan Bir arada!

7 Haziran genel seçimlerinin ardından genel başkanlar düzeyinde yapılan Hükümet kurma çalışmaları devam ederken olası koalisyon senaryoları da ülke gündeminden düşmüyor. Ankara’da halen devam eden hükümet çalışmaları çerçevesinde bazı siyasi parti temsilcilerinin yan yana gelmemeye özen gösterdikleri bilinirken, Bilecik’te ise bu algının kırılarak adeta Ankara’ya da mesaj verir niteliğinde olması dikkatlerden kaçmıyor.

7 Haziran genel seçimlerinde Bilecik’te Ak Partiden Milletvekili aday adayı olan Hüsnü Bayrakçı, MHP’den 2. Sıra adayı olan Hüseyin Şensoy ile CHP’den Milletvekili seçilen Yaşar Tüzün’ün bir araya gelerek hasbial etmeleri akıllara “Özlenen Koalisyon Bilecik’te Kuruldu mu?” sorusunu getirdi.

Diğer yandan bir araya gelen Bayrakçı, Şensoy ve Tüzün’ün aralarında geçen muhabbetin ne olduğu merak edilirken, edindiğimiz bilgilere göre ise edilen sohbetin son yapılan genel seçimler üzerine olduğu da gelen bilgiler arasında. Ak Partinin Aday Adayı, MHP’nin Adayı ve CHP’nin ise seçileninin bir araya geldiği ilimizdeki bu tablonun Ankara’daki siyasilere de örnek olmasını temenni ediyoruz.

ERHAN TOKA 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam