PAZARCIKLILAR BOZA GECESİNDE BULUŞTU
admin • 25 Ocak 2016 10:15:34 
PAZARCIKLILAR BOZA GECESİNDE BULUŞTU

Bursa Kültür Park Sadabat Sarayı Salonu'ndaki etkinliğe, Bilecik Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Bilecik Milletvekili Halil Eldemir, Bursa Milletvekilleri Zekeriya Birkan ve Nurhayat Altaca Kayışoğlu, Pazaryeri Kaymakamı İbrahim Özdel, Bilecik Belediye Başkanı Selim Yağcı, Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Bursa Pazaryerililer Dernek Başkanı Bahri Turan, ilçe belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, dernek başkanları ve köy muhtarları ile vatandaşlar katıldı.

Nayir, burada yaptığı konuşmada, yapılan etkinliği takdirle karşıladığını ifade ederek, "Temennim, salonları dolduran bütün yürekler, doğup büyüdükleri yerlerle olan irtibatlarını yeni nesillere de aktararak her geçen gün yaşadıkları, doğdukları yerin güzelliklerini geliştirmek için daha da bir gayret içinde olmalarıdır" dedi.

Özdel de ilçenin büyük bir potansiyele sahip oluğunu belirterek, ilçenin pırlanta dönemini yaşadığını ve bu birlik ve beraberliğin devam etmesi temennisinde bulundu.

Yalçın ise derneğin kurulması ve bugünlere kadar getirilmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.

Etkinlikte, derneğe destekte bulunanlara plaket verilmesi, Bursa Yıldırım Mehteran Takımı'nın konseri ve yöresel davul zurna oyunlarıyla sona erdi. AA

 

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x