Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın, muhtarlarla bir araya geldi

Pazaryeri Belediye Başkanı Yalçın, muhtarlarla bir araya geldi

 

     Belediye Başkanı Yalçın, belediyede düzenlenen toplantıda, 2012 yılında çalışmalar ile 2013 yılına ait projeler hakkında mahalle muhtarlarına bilgi verdi. 
     Yalçın, iştişare toplantılarında mahalle muhtarlarıyla bir araya geldiklerini, sorunların çözümünde birlikte hareket ettiklerini belirterek, şunları kaydetti: 
     ''4 yıl önce muhtarlarımız ile birlikte seçildik. Her zaman mahallelerin sorunlarını konuşarak birlikte çözüm yolları aradık. Mahallelerin yol ve alt yapı gibi sıkıntılarını büyük ölçüde bitirdik. Hedefimiz merkeze en uzak mahalle ve sokakların yüksek standartlı hizmet kalitesine kavuşmasıdır. İlçemiz yükselen ve gelişen bir seyir izliyor. Bundan sonraki çalışmalarımız yoğunlukla kentteki istihdamı arttırmak olacaktır. Göç veren değil, göç alan bir kent olmak istiyoruz. Bu yüzden OSB'deki iş gücü ve ilçemizdeki konut sorununu giderme çalışmalarımız hızla sürüyor. İnşallah bir kaç yıl içinde Pazaryeri ilçesi istenilen refah düzeyini yakalamış olacaktır. İlçemizde faaliyet gösteren sivil toplum temsilcileri, siyasiler, muhtarlarımız ve toplumun önde gelenleri ile birlik ve beraberlik içinde ilçemizin tanıtımını yaparak göçü engellemeli ve sosyal çalışmalara ağırlık vermeliyiz.'' 
     Kent için gereken desteği vereceklerini bildiren mahalle muhtarları toplantının ardından Belediye Başkanı Yalçın ile birlikte göreve yeni başlayan Kaymakam Vekili Muhammet Salik Koç'u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarı dilediler. 
     Kaymakam Vekili Koç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ''İdarecilerin birlik ve beraberlik içerisinde olması ilçe adına önemli. Nüfusuna göre ekonomisi canlı. Görev yaptığım süre içerisinde sizlerle birlikte ilçe halkına hizmet etmekten onur duyacağım'' dedi. AA

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam