Pazaryeri Belediyesi Encümeni Toplandı

Pazaryeri Belediyesi Encümeni Toplandı

 

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın başkanlığında toplanan encümene Belediye Encümen Üyeleri Ömer Arık, Hikmet Şahinoğlu, Mali Hizmetler Müdürü Ahmet Kırçiçek, Yazı İşleri Müdür v. Remziye Aşina katıldı.

            Yapılan encümen toplantısında Yüzbaşı Mahallesi 218 Ada 8 parselin satın alınması hakkında görüşüldü. Belediye Meclisi’nin 08.06.2012 gün ve 26 sayılı kararı ile Pazaryeri Yüzbaşı Mahallesi 218 Ada 8 parselde yer alan Sezai Palabıyık’a ait taşınmazın kültür varlıkları onarımına yardım sağlanmasına yönetmelik uyarınca satın alınması uygun görüldüğünden;

            İlgili ile yapılan pazarlık neticesinde 25.000,00 TL’ye satın alınmasına, yeterli bütçe olmadığından İl Özel İdare Kültür Hizmetleri katkı payından destek istenmesine oy birliği ile karar verildi.

            Çarşı Mahallesi Beşeylül Kooperatifi konutları karşısında yapılması planlanan 80 konutluk proje hakkında encümen üyeleriyle fikir alışverişinde bulunuldu.

            İdari ve teknik şartnamenin hazırlanmasında son noktaya gelindiği ve önümüzdeki 10 gün içerisinde encümen kararı ile ihaleye çıkılması hakkında görüş birliğine varıldı. Encümen toplantısı yapılan hizmetler hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduktan sonra sona erdi.

                                            

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam