Pazaryeri Belediyesi ile İşkur Protokol İmzaladı

Pazaryeri Belediyesi ile İşkur Protokol İmzaladı

Pazaryeri Belediyesi ile İşkur İl Müdürlüğü arasında, belediyede istihdam edilecek 5 personel için işbirliği protokolü imzalandı. İşkur İl Müdürü Ayhan Tozan ile Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın arasında imzalanan protokol kapsamında toplum yararına çalışma programı çerçevesinde belediye bünyesinde 6 ay süre ile çalışacak 5 kişi 1 Aralık 2013 günü iş başı yaptı.

Pazaryeri Belediye Başkanlığı’nda gerçekleşen protokol töreninde konuyla ilgili bilgi veren İşkur İl Müdürü Ayhan Tozan, uyguladıkları toplum yararına çalışma programlarını ve bu programların nasıl uygulandığını anlattı.

Başkan Yalçın ise, “Belediyemiz ve İşkur İl Müdürlüğü’nce imzalanan Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında bu yıl 5 kişi istihdam ediliyor. İstihdam edilen kişiler park ve bahçeler, çevre düzenleme ve temizlik işlerinde çalıştırılmaktadırlar. Bu proje sayesinde hem 5 ailenin evine ekonomik destek olacak hem de halkımıza bekledikleri hizmetlerin ulaşması konusunda belediyemize katkı sağlayacaktır. Bu projenin faydalanacak kişilere ve belediyemize hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. (Pazaryeri Belediyesi)

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam