Bilecik Haberleri | Değişim Gazetesi Haber Sitesi
Pazaryeri Kaymakam Vekili Mustafa Demir’e veda yemeği
Sosyal Medyada Paylaş
8 Şubat 2013
admin

Pazaryeri Kaymakam Vekili Mustafa Demir’e veda yemeği

 

Pazaryeri'nde bir lokantadaki yemeğe, Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Garnizon Komutanı Kıdemli Başçavuş İsmail Erdin, Emniyet Amiri Mustafa Çetin, il genel ve belediye meclis üyeleri, daire müdürleri, mahalle ve köy muhtarları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve iş adamları ile kaymakamlık personeli katıldı. 
     Demir, yaptığı konuşmada, yaklaşık 4 ay gibi kısa bir sürede birçok tecrübeyi yaşayarak edinmeye çalıştığını belirterek, çalışmaları yaparken de belediye başkanı, il genel meclisi üyeleri, köylere hizmet götürme birliği, muhtarlar ve mesai arkadaşlarının büyük katkılarını gördüğünü söyledi. 
     Pazaryeri'ni unutmasının mümkün olmadığını ifade eden Demir, ''Her zaman burayı anılarımda canlandıracağım, çünkü adeta burası benim ikinci bir yuvam gibi oldu. Allah bana Osmanlının kurulduğu topraklarda hizmet etmeyi nasip etti. Hakkınızı helal edin'' dedi. 
     Yalçın da Demir'in kişiliği ve sevecenliğiyle kısa sürede ilçe halkının gönlünde adeta taht kurduğunu ve dostluğunu unutmayacaklarını belirtti. 
     Yalçın, yaptığı hizmetlerden dolayı Demir'e üzerinde ilçede yetişen ürünlerin bulunduğu bir seramik tabak hediye etti. AA

 

Bir Yorum Bırak

*

code

Tüm Hakları Saklıdır © 2018 Bursa Web Tasarım