Pazaryeri Kick Boks takımı madalyaları topladı

Pazaryeri Kick Boks takımı madalyaları topladı

Kütahya’nın Simav ilçesinde düzenlenen iller arası Kick Boks turnuvasında Bilecik’in Pazaryeri ilçesindeki Kick Boks sporcuları 14 madalya kazandı.

Simav Gençlik ve Spor İlçe Müdürü tarafından düzenlenen, Zafer Kupası Kick Boks turnuvasına, 11 ilden 250 sporcunun katıldığı müsabakalarda Pazaryeri Kick Boks takımı 5 birincilik, 6 ikincilik, 3 üçüncülük madalyası kazanarak toplamda 14 madalyayı Bilecik ilimize kazandırdı..

Pazaryeri Spor Kick Boks ve Halk Eğitimi Merkezi antrenörü, Fehmi Piliç, takım sporcularının güzel bir karşılaşma sergilediklerini belirterek; “ Kütahya Simav da düzenlenen Zafer Kupası Kick Boks turnuvasında Pazaryeri Kick Boks takımı olarak 16 sporcu ile katıldık. Sporcularım turnuvada başarılı bir şekilde müsabakalarını yaptılar, hepsini kutluyorum. Simav’daki müsabakalara katılmamızda destekleri bulunan Pazaryeri ilçe Kaymakamımız Oray Güven’e Pazaryeri Belediye Başkanımız Zekiye Tekin’e, Pazaryeri Osb. Müdürümüz Muammer Yıldırım’a Halk Eğitim Merkezi müdürümüze teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan başarılı sporcuları ilk tebrik eden Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, yaptığı açıklamada; “ Kütahya Simav’da düzenlenen Zafer Kupası Kick Boks turnuvasında ilçemizi başarılı bir şekilde temsil eden Pazaryeri Spor Kick Boks takımı sporcularımıza ve antrenörümüze, bizlere büyük sevinç yaşattığı için teşekkür ediyorum ve başarılarını kutluyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam