Pazaryeri MYO’ndan “Sosyal Sorumluluk” projesi

Pazaryeri MYO’ndan “Sosyal Sorumluluk” projesi

Pazaryeri MYO Bankacılık ve Sigortacılık bölümü öğrencilerinden grup başkanı Birgül Karakaş, Gülizar Düngördük, Gülcan Gürgen, Burcu Sezen, Esra Güleç ve İzzet Kayman ile birlikte Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ı makamında ziyaret etti.

Karakaş, belediye işbirliğinde "Şehitlik çevre düzenlemesi bakım onarımı ve güzelleştirilmesi" sosyal sorumluluk projesini ekip olarak yürüteceklerini belirterek, projeyle hem şehitliğin güzel bir görünüme kavuşacağını hem de atalarına sahip çıkarak genç arkadaşlarına örnek olacaklarını söyledi.

Yalçın da "Geçmişine sahip çıkmayan geleciğine yön veremez" düsturu ile hareket ettiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

"Şehitlik bakımı onarımı çevre düzenlemesi için sosyal projemize öğrenci kardeşlerimizin de destek olduğunu görmek bizleri daha çok hizmet vermeye yönlendiriyor. Öğrencilerimizi ilçemizin bir bireyi olarak görüyoruz. Toplumumuzun sosyal yönden gelişmesi ve bilinçlenmesi için öğrencilerimizin desteğini istiyoruz. Öğrencilerimizle bir araya gelerek dışarıdan gelen öğrenci ve halkımızın kaynaşmasını sağlamak için köprü görevi yapmak istiyoruz." 

Belediye olarak araç, gereç ve malzeme yardımında bulunarak projeyi kısa zamanda gerçekleştireceklerini belirten Yalçın, kurum ve kişiyi bir zincirin halkası olarak gördüklerini ve büyük hedeflerin güçlü ekiplerle gerçekleştiğini sözlerine ekledi. AA

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam