“Pazaryeri Ülkü Ocakları” Açıldı
admin • 23 Mayıs 2013 20:10:46 
“Pazaryeri Ülkü Ocakları” Açıldı

     Pazaryeri Ülkü Ocakları Şubesinin, Yüzbaşı Mahallesi Bursa Caddesi'ndeki binasının açılış töreninde konuşan Şeker, asıl olanın, ülkede birlik ve beraberlik ortamı bulunması olduğunu söyledi. 
     Türkiye'nin çok önemli günlerden geçtiğine dikkati çeken Şeker, şöyle konuştu: 
     "Bir şeyler değişiyor ama Türkiye'nin her kesiminden vatandaşlar, sabırla ne olacağını bekliyor. Barışın olmasını, anaların ağlamamasını kim istemez ancak karşı tarafı çok samimi görmüyorum. Eskiden komşu ülkelerle hiçbir sorunumuz yoktu. Şimdi hepsiyle hatta Türki cumhuriyetlerle bile sorun yaşar hale geldik. MHP olarak doğruları söylediğimiz için hep birileri tarafından üzerimizde oyunlar oynanıyor. İşte böyle bir süreçte MHP olarak gençlerimizle kadın kardeşlerimizle çok daha güçlü bir birlik ve beraberlik sağlamalıyız. Devletimize, bayrağımıza ve dilimize sahip olmamız gerekiyor. Türküyle, Kürdüyle, muhaciri ve Çerkeziyle daima birlik, kardeşlik ve beraberlik içinde olacağız." 
     Şeker'in, kurdeleyi keserek açtığı bina, katılımcılar tarafından gezildi. 
     Törene, Bilecik İl Genel Meclisi Üyesi İbrahim Zeki Uyanık, MHP Bilecik İl Başkanı Hüseyin Köymen, Bilecik Ülkü Ocakları Başkanı İbrahim Bayraklı, MHP İl Kadın Kolları Başkanı Birsen Eraslan, Pazaryeri MHP İlçe Başkanı Ekrem Dur, Pazaryeri Ülkü Ocakları Başkanı Ümit Özçalık, MHP'li belediye meclisi üyeleri ve partililer katıldı. 
     Daha sonra, partilileriyle Pazaryeri Halk Eğitim Merkezi Salonu'na geçen Şeker, ilçede MHP'ye yeni katılan kişiler ve MHP Kadın Kolları üyelerine rozetlerini taktı. AA

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x