Pazaryeri Yüzme Havuzu Hizmete Açıldı

Pazaryeri Yüzme Havuzu Hizmete Açıldı

Pazaryeri Belediyesi bünyesinde bulunan yüzme havuzu Pazaryeri Belediyesi tarafından yapılan bakım onarım çalışmalarının ardından 2012 yaz sezonunda Pazaryeri halkının hizmetine açıldı. Havuz açıldığı ilk günden itibaren çok sayıda vatandaşın ilgi odağı haline geldi. 

Tamir ve bakımının yapılmasının ardından hava sıcaklığının yükselmesiyle birlikte 17 Haziran 2012 Pazar günü açılan Pazaryeri Belediyesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 10.00-19.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Havuzu, 10.00-14.00 saatleri arasında 8-12 yaş arasındaki çocuklar, 14.00-19.00 saatleri arasında da yetişkinler kullanabiliyor.

Pazaryeri Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın yaptığı açıklamada, “İlçe havuzumuzun ve havuz girişindeki odaların tamiri ve bakımını tamamladık. Kış aylarında binanın çatısı olmadığından ve bina bakımsız olduğundan dolayı odaların içine yağmur ve kar suları giriyordu bu da binayı daha fazla yıpratıyordu. Bu soruna çözümü binaya çatı yapmakta bulduk. Çatı yaptıktan sonra odaların içini boyadık ve daha sağlıklı bir ortama kavuşturduk. Daha sonra temizliğini de yaptıktan sonra havuzumuzu doldurarak dezenfekte ettik. Yapılan çalışmaların ardından 17 Haziran 2012 Pazar günü halkımızın hizmetine açtık. Çeşitli havuz araç gereçleri, yüzme simitleri, kolluklar, su yatağı, şezlongların temin edildiği havuzumuza ilk günden itibaren yoğun ilginin olduğunu gördük. Yaptığımız hizmetlere halkımızın beğenisini ve ilgisini görmek bizleri daha fazla motive ediyor ve daha iyi hizmetler vermeye yöneltiyor.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam