Pazaryeri’nde temel atma töreni

Pazaryeri’nde temel atma töreni

Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, Çarşı Mahallesi'ndeki törende, 4 yıllık görev süresince kenti yaşanabilir ilçe olması için mücadele ettiklerini belirterek, belediyenin sosyal projesi olan 26 dairelik toplu konut temel atma töreninin birlik, beraberlik ve dayanışmasını gösteren önemli bir sosyal proje olduğunu ifade etti.

Hiçbir siyasi amaç gözetmeden meclis üyeleriyle aldıkları kararlarla en iyi hizmeti yapmaya çalıştıklarını anlatan Yalçın, şöyle konuştu:

"Planladığımız gibi alt ve üst yapı hizmetlerinin yüzde 95'ni tamamladık. Göreve geldiğimizde iki sanayi kuruluşu vardı. Bu sayı yakında hizmete açılacak olanlarla ve inşası devam edenlerle 7 olacak. Kent içindeki yolların tamamını bitirerek halkımızın kullanımına sunduk. Tüm mahallelerimize çocuk parkı ve sokak spor aletlerini yerleştirdik, çok yakında ilçemizin büyük ihtiyacı olan Kültür Merkezi ve halı saha inşaatı başlayacak. Belediyemizin araç parkurunu yeniledik. Bunları yaparken Meclis üyelerimizle hiçbir siyasi görüş farkı gözetmeden kararlar alarak yaptık. Göç veren bir ilçe görünümünden çıkarak artık göç alan bir ilçe olmak istiyoruz."

Konuşmanın ardından 26 dairelik toplu konutların temeli atıldı. Törene, Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Başçavuş İsmail Erdin, İlçe Emniyet Amiri Mustafa Çetin, Bilecik Başkan Yardımcısı Kadri Şentürk, AK Parti İlçe Başkanı Muhsin Turan, CHP ilçe Başkanı Ömer Berk, daire müdürleri, İl Genel ve Belediye Meclisi üyeleri, mahalle muhtarları ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı. AA

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam