PEDALLAR “CUMHURİYET VE DEMOKRASİ İÇİN” ÇEVRİLECEK

PEDALLAR “CUMHURİYET VE DEMOKRASİ İÇİN” ÇEVRİLECEK

Bilecik Belediyesi ve Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilciliği işbirliğinde  ”30 Ağustos Zafer Bayramı Cumhuriyet ve Demokrasi İçin Hep Birlikte Bilecik’te Pedal Çeviriyoruz” adlı etkinlik gerçekleştirilecek.

30 Ağustos Salı günü Cumhuriyet Meydanı’nda 17:30’da başlayacak olan etkinlikte, hep birlikte Demokrasi ve Cumhuriyetimiz için pedal çevireceğiz.

Cumhuriyet ve Demokrasi gönüllülerinin katılacağı etkinlik kapsamında bisikletliler, Cumhuriyet Meydanı,  Tepebaşı Atatürk Bulvarı, Ertuğrulgazi Sokak, Stadyum Caddesi, 75. Yıl Cumhuriyet Parkı, Ormancılar Sokak, 6 Eylül Caddesi, Atatürk Bulvarı, Tevfikbey Caddesi ve Cumhuriyet Meydanı güzergahında pedal çevirecekler.

Bisikletlerin, Türk bayrağıyla donatılacağı etkinlik kapsamında toplamda 4 kilometrelik mesafede gerçekleştirilecek ve 100 ile 150 kalori harcanacak.

BELEDİYE BAŞKANI SELİM YAĞCI:

”BÜTÜN VATANDAŞLARIMIZI BU ETKİNLİĞE BEKLİYORUZ”

Etkinlik hakkında kısa bir değerlendirmede bulanan Belediye Başkanı Selim Yağcı, ”Belediyemiz ve Bisikletliler Derneği Bilecik Şubesi işbirliğinde güzel bir çalışmaya daha imza atıyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız dolayısıyla Cumhuriyet ve Demokrasi sloganı ile buluşacağımız bu güzel etkinlik ile dost ve düşmanlarımıza gücümüzü, birliğimizi ve beraberliğimizi tekrar göstereceğiz. Bu vatanın sahipsiz olmadığını, bayrakların inmeyeceğini, ezanların dinmeyeceğini tekrar hatırlatacağız. Bütün hemşehrilerimizi bu güzel etkinliğe davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Bisikletliler Derneği Bilecik Temsilcisi Hakan Yavuz ise; ”30 Ağustos Salı günü Bilecik’te güzel bir etkinlik gerçekleştireceğiz. Bütün vatandaşlarımızı bayraklarıyla bu etkinliğe davet ediyoruz. Bütün bisikletli katılımcılarımızın güvenlikleri için kask takmalarını ve güvenli sürüş için etkinlik görevlilerine uymalarını rica ediyoruz” şeklinde konuştu.

Etkinliğe ilişkin link aşağıdaki şekildedir: https://www.facebook.com/events/1578384525799948/

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam