• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİ

POLİS OKULU ÖĞRENCİLERİ ŞEYH EDEBALİ TÜRBESİNİ ZİYARET ETTİ

Bilecik Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi; konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Her gün gerek heyet ve gruplar şeklinde gerek bireysel olarak ağırladığı misafirleri ile  Bilecik’in tanıtım ve turizm faaliyetlerine büyük katkılar sağlayan Şeyh Edebali Türbesi ve Tarih Şeridi, konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Diriliş, Kuruluş ve Kurtuluş’un Şehri Bilecik, Şeyh Edebali Türbesi  ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi ile sesini ülkemiz ve dünyaya duyurmaya devam ediyor. Özellikle hafta sonları ziyaretçi akınına uğrayan Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi, ülkemizin dört bir köşesinden konuklarını ağırlıyor. Bilecik Polis Okulu öğrencilerinden oluşan heyet, düzenlenen tur kapsamında Şeyh Edebali Türbesi ve Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi’ni gezdi.

Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Alan Sorumlusu Engin Beyce ve Bilecik Belediyesi Görevlisi Muhlis Aydemir, konukalarını ağırlayarak şehrimizin tarihi ve kültürel değerleri hakkında bilgi verdi. Ziyaretleri kapsamında; Osmanlı Padişahları Tarih Şeridi Gösteri Salonu’nda, Bilecik Fethi belgeselini izleyen grup üyeleri, programları kapsamında Söğüt ilçemizdeki tarihi yerleri gezecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam