POLİS,JANDARMA,AMBULANS VE İTFAİYE NEDEN CEZAEVİNDE?

POLİS,JANDARMA,AMBULANS VE İTFAİYE NEDEN CEZAEVİNDE?

Bilecik Belediyesi itfaiye Amirliği   uzman personellerinin vermiş olduğu eğitim, ilk önce yangın söndürmede kullanılan teçhizatların nasıl kullanılacağı anlatılarak başladı.Gaz maskesi, yanmayan kıyafetler, yangın söndürme tüpleri gibi teçhizatların hakkında ayrıntılı olarak bilgiler verildi.  Daha sonra kurum bahçesinde yakılan sembolik ateş, uzman kişiler tarafından eğitim verilerek kurum personelleri tarafından uygulamalı olarak söndürüldü.

Eğitim sonunda Cumhuriyet Savcısı Murat Ağaoğlu ve Kurum Müdürü Mustafa Şen, katkılarından dolayı Bilecik Belediyesi itfaiye Amirliği   Uzman Personellerine ve   yangın eğitimi veren İtfaiye Eri Onur Kemal Sağarslan’a şükranlarını sundu.

Bilecik M Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumunda Olağanüstü Hal tatbikatı yapıldı. Bilecik Belediyesi İtfaiye ekipleri,  Bilecik Emniyet Müdürlüğü,  Bilecik İl Jandarma Komutanlığı, Bilecik Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Bilecik 112 Acil Servis ambulansı, Bilecik Aksa Gaz, Bilecik Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ), ve Kurum Personelleri katıldı. Yapılan tatbikata verilen alarm sonrası aranan kurumlar zamanında Ceza İnfaz Kurumuna gelerek güven tazelediler.  Olağanüstü Hal tatbikatını bizzat katılan Cumhuriyet Savcısı  Murat Ağaoğlu, ve Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Mustafa Şen tatbikat sonrasında yaptıkları açıklamalarda yapılan tatbikata katılan kurumlara teşekkürlerini sunarak memnuniyetlerini belirttiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

*

code

  • YORUM
reklam